Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan magyar akit befogadn...

Van olyan magyar akit befogadnak a romák?

Figyelt kérdés
Mondjuk a család barátai akiket meghivnak esküvökre szülinapokra stb..És nem azt nézik a többiek hogy kik ezek a "parasztok" hanem barátnak tartják öket
2022. aug. 27. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a romák romákkal a magyarok magyarokkal spanolnak föleg?
2022. aug. 27. 13:02
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A cickányok rasszisták lennének ? Azok nem csak a Parasztok ?
2022. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Legyen ciggancs csajod, és befogadnak .
2022. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Vannak tök igényes, nem putris/cigánysoros romák, akik tökéletesen integrálódnak a társadalomba, és ők se nézik ki a magyarokat. SŐT több ilyen romát is ismerek, akik mesélik, hogy az “alja” romák még őket is kinézik, kirabolják stb., mert látszik rajtuk, hogy ők jómódúbb romák.

Hogy példát is írjak, nekem van (full magyar) zenész családtagom, aki régóta játszik cigányzenekarban, és természetesen teljesen befogadják, sőt mi is nagyon jóban vagyunk a tagokkal. De a “zenész cigány” is teljesen más fogalom, mint azok a romák, akikre először asszociál az ember.

2022. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A romák nagyon kedvesek tudnak lenni a magyarokkal. Okkal...


En amikor pont szilveszterkor vesztem össze a baratommal es kovájogtam egyedul a varosban, ahol csak roma buli ment oda mindenhova behivtak. De egy magyar nem szolt hozzám sehol, hogy hé kislany te egyedul ilyenkor?

2022. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*és ezért inkább feloldottam es felhivtam az exet. Szoval maximum kemény 1,5-2 ora hosszra szakitottam. Es felkarolt ő. Hát lehet inkább a romákat kellett volna megpróbalnom mégis.
2022. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!