Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg igaz, hogy a...

Az tényleg igaz, hogy a magyar nemzet annyira gyengévé vált, hogyha 1300 migránst befogadna, akkor abban a pillanatban összeomlana?

Figyelt kérdés
Mitől gyengült meg ennyire a nemzetünk?
2018. márc. 31. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég lenne nekünk 100 román is
2018. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Van már úgy 3-4 milka románk, és nem arról híresek, hogy sokat dolgoznak...
2018. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Most azt tetteted, hogy nem érted?


Azt akarjuk - akarja a többség - hogy nemzeti hatáskör legyen, hogy kiket és hányat fogadunk be és ne külföldről döntsék el.


Szerintem nem bonyolult gondolatmenet.

2018. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
HakapesziM, sohasem fogja megérteni szegény, nyilván úgy gondolja, hogy a támogatásokért cserében joga van beleszólnia az EU-nak az ilyen dolgokba is...
2018. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehagytál egy nullát kérdező.
2018. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2018. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

A Fidesz-kormány mindig ezt sulykolta, én meg sokáig nem értettem, hogy is gondolhatják komolyan. Mióta tudom, hogy ők maguk szabadítottak az országra 2300 Orbán-migránst és 20000 letelepedvési kötvénnyel érkező telepest, családjaikkal együtt, azóta már értem, miért nem akartak még 1300-at.


Sőt, mostmár én is azt mondom, nincs szükségünk még 1300 kvótamigránsra, a Fidesz ilyen léptékű betelepítési akciói mellett.


Az más dolog, hogy ha úgy tették volna fel a kérdést a népszavazáskor, hogy inkább 1300 kvótamigráns érkezzen szervezetten Magyarországra 6000 eurós fejenkénti EU-támogatással, mint 2300 Orbán-migráns ingyen, a magyar adófizetők pénzén, akkor inkább az előbbit választottam volna.


De miután Orbán Viktor tízezreket telepít be Európába és Magyarországra, valóban meg kellene már állni valahol.


Megértem a migrációs nyomást (a hazugságaikat már kevésbé), de húszezer letelepedési kötvény kibocsátása az tényleg sok. Az már tényleg egy közepes VÁROS lakossága!


Sokáig nem értettem, hogy hazudhatja szemrebbenés nélkül óriásplakátokon a Fidesz hogy Brüsszel egy városnyi betelepíteni magyarországra.

Mostmár értem, hogy nem tejesen hazudtak, csak a kvótamigránsokat hozzáadták az Orbán-migránsokhoz és a kötvényes telepesekhez, akiket ők amúgy is be akartak telepíteni. Így már valóban kijön a városnyi lakosság:


a húszezer letelepedési kötvényes nemzetbiztonsági átvilágítás nélkül hozhatta magával minden első fokú tokonát (házastárs, gyerekek, testvérek, szülők), ugyanazzal a kötvénnyel, tehát itt valójában a húszezer kötvénnyel akár NEGYVEN-HATVANEZER telepes is érkezhetett. Az ÖNMAGÁBAN IS EGY MEGYEI JOGÚ VÁROS LAKOSSÁGA.


A 2300 oltalmazotti státussal betelepített Orbán-migráns szintén egy Zamárdi-méretű kisváros lakosságát jelenti önmagában is (míg az 1300 kvótamigránst a legnagyvonalúbban számolva is csak egy nagyobbacska falunak tekinthetnénk).


Egy szó mint száz, elmondható, hogy Orbán Viktor és a Fidesz-állampárt, az Országgyűlés hozzájárulása nélkül egy városnyi bevándorlót telepített be Magyarországra.


Ezek után jó kérdés, hogy a valóban városnyi Fidesz-migráns mellé elfér-e még 1300 kvótamigráns, vagy sem, de egy dolog biztos: ha HELYETTÜK CSAK a kvótamenekülteket fogadtuk volna be ideiglenesen, sokkal jobban jártunk volna, mint egy városnyi Orbán-migránssal.

2018. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amúgy nem értem,hogy miért nem szelektálnak?

25 éves kor alatti gyermektelen nőből jöhet az évi 1300,mindenki más kint marad.

és kész,mindenki jól jár és így az összeomlástól sem kellene félni.

2018. ápr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
01:30 Ha egy milliárdos kínai kötvényt vesz még mindig nem ugyanaz mintbski betör a határon 40 évesen 16 nak hazudja magát . Analfabéta és nincsenek papírjai. De szerintem ezt te is tudod és a kérdező is csak jétszátok a hü..t. Mi tagadás elég jól megy ez nektek.
2018. ápr. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!