Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Családfából megállapítottam,...

Családfából megállapítottam, hogy van bennem apai ágról roma vér. Apám tagadja. Miért tagadja szerintetek?

Figyelt kérdés
Dolgozik, nem bűnőz. Én is rendes ember vagyok attól hogy van bennem egy kis roma vér. Sok normális roma barátom is van. Kijövök velük jól, talán mert bennem is van.

2022. aug. 27. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy szégyelli. Vagy még ő sem tud róla.
2022. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor pont azért tagadja .
2022. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért... Édesapád valószínűleg tisztességes, becsületes ember, a cigányság számos képviselője viszont szégyent, megvetést, és rossz hírt hoz a társaira a magatartásával. Édesapád a cigányságról ezek miatt az emberek miattkialakult képtől elhatárolódik, így nem sorolja velük egy közösségbe magát.
2022. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Milyen rokoni távolságból van az a roma vér?
2022. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Azért hajmeresztő az egész...

Most komolyan felmerült, hogy bármennyire is befolyásolja a jellemedet, hogy az egyik felmenőd roma volt? Apád mit mond, amikor megnevezed a konkrét rokont?


Valahogy nem életszerű az egész...


Részben egy másik válaszra reagálva: most az lenne a gond, hogy a rendes, dolgos család megcáfolja azt az elméletet, hogy a romák genetikailag lusták?

2022. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Apád dolgos ember azt írtad, nem lehet roma, ne sértegesd .
2022. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Apád talan jobban ismeri a felmenőket
2022. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ma jó dolog Magyarországon cigónak lenni (akár csak részben is)?

Na ezért

2022. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!