Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha beszélsz vkivel online...

Ha beszélsz vkivel online (sms, email, messenger), és aznap első alkalommal köszönéssel kezdesz, akkor ha órák múlva újra írsz neki, akkor illik megint köszönéssel indítani a beszélgetést?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, bunkóság csak úgy elkezdeni a mondanivalót
Nem, hiszen 1-2 órával korábban már köszöntünk egymásnak
Egyéb válasz
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel folyamatosan beszélek, mármint napi szinten és nyilván nem állandóan, hanem amikor van épp időnk akkor írunk a másiknak ott sose szoktunk különösebben köszönni egymásnak. Van kb 3 ilyen személy, mind a három barátom.
2022. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én abban az esetben köszönök aznap újra, ha a korábbi beszélgetés elköszönéssel zárult.
2022. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor folytatólagosan szoktam írni... Egykori igazán jó barátommal hónapokig nem "köszöntünk" egymásnak, mert három-négy hónapig teljesen folytatólagosan haladt a beszélgetés.
2022. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha túlságosan sok a köszönés, az nem lehet sértő, senki nem fog emiatt megszolni, a köszönés mindössze pár betü, lelehet irni fölöslegesen is, bármikor. Csak azok csinálnak ebből problémát, akik nem tudják eldönteni, hogy mikor és miért van ok a sértődésre.
2022. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!