Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megváltozhatna így az életem?A...

Megváltozhatna így az életem?Az emberek verbális támadás helyett inkább félnének ?

Figyelt kérdés
Mindig olyan szituációkba kerülök ahhol az emberek pofátlanul vagy finoman de kiosztogatnak,gyűlőlködnek,ellenszenvesek minden ok nélkül(nem tetszik a pofám) rosszabb esetben megaláznak.Én áldozat típus vagyok és soha nem sikerül visszavágnom a szókincsem is gyenge.Ha viszont külföldi nyelven mondanék véleményt ami szerintem egy isteni sugallat lehet mert szerintem Isten se tűri már hogy engem ok nélkül még az utcán is bántanak megzavarodna mindenki és én jöhetnék ki győztesen az atrocitásból.Ha így fogok élni hogy bevetek még egy nyelvet hol nem érdemes ezt kipróbálni?
2022. aug. 28. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Úgyse értenék nagyrészt. Akkor mi értelme? Amúgy valami példa ilyen atrocitásra?
2022. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pénztárnál fizetéskor,főnöknek,misén,papnak,hivatalnoknak,diszpécsernek,egy tanárunknak sőt rendőrségen vagy rendőr személynek szerintem semmiképp nem jó ha fülük hallatára beszélünk más nyelven.De minden más esetben csesztetésnél szerintem nyugodtan lehet.
2022. aug. 28. 00:30
 3/13 A kérdező kommentje:
Példát akarsz ?Rendben.
2022. aug. 28. 00:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Fel akartam jelenteni egy férfit aki szexuálisan "kellemetlenkedett"(ennyi legyen elég)velem és a rendőr egy ellenszenves f..volt velem nem állt "mellém"mint áldozat mellé,bunkó mentősök,bunkó sofőrök mert átmertem menni előttük,bunkó szomszéd,bunkó kórházi nővér.
2022. aug. 28. 00:37
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
A rendőrök amúgy is seggfejek, ne vedd magadra. :/ Meg igazából a többit se. Kapják be. Szarni kell rájuk. Vagy visszaszólsz keményen, de ha magyarul nem megy miből gondolod, hogy idegen nyelven menni fog?
2022. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt már úgy, hogy egy kereskedőt az utcán kérdeztem egy utcával kapcsolatban, hogy hol van, erre idegen nyelven hadovált, holott tuti magyar volt. Tehát részben bejöhet a taktika.
2022. aug. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogyne, legalább az eddigi negatív képhez hozzáadhatod a nagyképű, fellengzős, kivagyiságot is, mert magyar-magyar kommunikációban majd idegen nyelven akarsz igazságot tenni. Mellé még, aki ezen a szinten van, az kb. meg sem érti majd.

Azt már nem is értem, hogy mi köze istennek az idegen nyelvekhez

2022. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem érnél vele. Esetleg még ki is röhögnek.
2022. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek?A bábeli zűrzavar pl.Muszáj lesz mert ellenem zajlik az atrocitás.pl latinul,angolul,oroszul érdemes lenne ez nem?Nem értenék mit mondok így nem tudnának támadni.
2022. aug. 28. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a "fogd be a pofád köcsög"- ből jobban értenének.

De ott a google fordító. Bármilyen ocsmány káromkodást akármilyen nyelven betanulhatsz, aztán lássuk a hatást.


Nekem nagymamám tudott tótul, az amolyan "tájszólásos", kissé halandzsa szlovák volt. De egy idő után tökéletesen megértettem, milyen áldásokat mod,mikor felbosszantom :D

Kedvenceim az "ocó kokot" (apád f.sza) és a "pojebavtya pesz"(b+ a kutyát) volt. De jól hangzik a "sztará opica" (vén majom) is.

Ezeket gyanítom, már nem sokan értenék.

De mikor nekem mondták ezeket, csak olaj volt a tűzre, mert visítva röhögtem és annál jobban bosszatottam, hogy mondjon még ilyen vicces káromkodásokat.


Milyen nyelven tudsz egyáltalán?


Esetleg tanulj be valami latin ördögűző szöveget :D

Na, azt megnézném milyen képet vágna akinek elkezded mondani. Biztos lefagyna pár percre.

2022. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!