Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ráírjak ezzel az ürüggyel?

Ráírjak ezzel az ürüggyel?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik. Viszont nemtudom hogy van-e barátja. Oda jár edzeni ahova én, és hetente legalább egyszer mindig összefutunk, és tök jókat beszélgetünk. De ennyi, eddig több nem történt. Viszont kiderült, hogy odafognak költözni abba a városba ahol én is lakok. És mindjárt folytatom itt.


Legutóbb mikor beszélgettünk, mondtam neki, hogy el szeretnék valamit intézni, de nemtudom hogyan. Erre ő mondta, hogy van egy ismerőse aki segíthet, és felajánlotta, hogy összeköt vele. Mondtam oké. Konkrétumot nem beszéltünk. Alapból ilyen miatt nem írnék rá senkire, de azt érzem, hogy itt jó ürügy lehetne, hogy megtörjem ezt a "chat-kezdeményezéses" barriert. Így nemtudom hogyan nézne ki, ha megkérném, hogy ha lesz ideje, akkor össze tudna-e kötni az ismerősével. Viszont ez kicsit furán hangzik szerintem.


És visszakanyarodnék ahhoz, hogy ugyanabba a városba költöztek, ahol én is lakok. Mondta, hogy nem ismeri annyira a környéket, és ha előtte beszélgettem már chaten is vele, akkor hátha hamarabb fordul hozzám segítségért. Ez lenne a tervem.


Mi a véleményetek?



2022. aug. 29. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy azért nem hívom el direktben valahova, mert 1. Mint ahogy fent is írtam nemtudom van-e baràtja, 2. Elég sok közös ismerősünk van, akik közül az egyik barátnője az exem és nem szeretném, ha elkezdődne a pletyka emiatt.
2022. aug. 29. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem tetszik, sok sikert.


A jelenlegi párom is valami mondvacsinált ürüggyel írt rám először, nyilván leesett akkorra, de nem bántam. Nem lett volna ciki akkor sem, ha nem tetszik, mert annyira nem volt nagy dolog az az üzenet.

2022. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen nyugodtan, ha nem próbálod meg, más megteszi
2022. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ezzel akarsz "csajozni", ultragáz. Ha csak a segítség miatt írnál, semmi nem lenne benne.


Majd mikor legközelebb beszélsz vele, megpróbálhatsz kicsit flörtölni, viccelődni vele, ha úgy érzed akár elhívni valahova. Ez a megkerülős-taktikázós-befosós viselkedés nagyon nyomi.

2022. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oké! De aztán majd írd meg, mi lett! :) Sok sikert!
2022. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!