Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel lehetne...

Milyen ürüggyel lehetne kibújni lanybúcsú alól amit meg is értenek, sértődés nélkül?

Figyelt kérdés
A párom nővérének a lánybúcsújára kaptam meghívást, ahol 10-15en lesznek,a nagyrészüket nem ismerem, néhányui pedig a tágabb családból vannak, akikkel kb egy évben 2-3x találkozok. Emellett szociális fobias vagyok,nem nagyon szoktam járni bulizni, mivel nincsenek barátnőim sem . Mit tegyek? 28 N
2022. júl. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Elkaptad a covidot vagy más betegséget, terhes vagy, a barátod éppen aznap kérte meg a kezedet, sürgős családi program miatt el kell utaznod a városból, túlóráznod kell a munkahelyeden, édesanyád rosszul van és őt ápolod...
2022. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejelented pár órával előtte, hogy megjött a havid és rókázhatnékod is van (tőlük):D
2022. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az baj , hogy meg van előtte másfél hónap es szállást akarnak foglalni, szóval előre kell megmondani.
2022. júl. 12. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg az igazat, az az egyszerűbb és nem kell füllenteni, nincs kedved ilyesmihez-nem a te világod-nem a te stílusod+nem kerül pénzbe se a kellemetlen muri.

Párod nővérével, ha csak köszöntői viszonyban vagytok, akkor őt se érdekli, max fikázni fog a hátad mögött..jobban, mint eddig, de le van tojva.

2022. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!