Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Élőben hol van lehetőség...

Élőben hol van lehetőség ismerkedni?

Figyelt kérdés

Home Officeban dolgozom, boxolni járok ezen kívül, de ott nem feltétlen szeretnék ismerkedni lányokkal, egyrészt mert nincsenek is, másrészt oda bixolni járnának ha lennének.


A Tinder, és egyéb társkeresőket is próbáltam, voltak is sikereim, de nem élveztem annyira azt az ismerkedési formát.


2022. szept. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyerő a személyiséged és a külsőd, akkor bárhol is. Ellenkező esetben szinte sehol.
2022. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít nyerő személyiségnek, általában nincs gondom az ismerkedéssel, külsőre, bár a pontozás nem számít, de 9.1-et kaptam a legjobb képemre pl.
2022. szept. 1. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen képekre pontozásokból kiindulni elég fájdalmas. Nyilván azok fogják pontozni, akiknek tetszik, akinek nem tetszik az le se sz-rja.


Kimész a nagyvilágba éjszaka és megpróbálsz szórakozóhelyeken ismerkedni, odamenni flörtölgetni, dumálgatni. Ha kezdésnek nem ráznak le egyből mint egy szros gatyát, akkor azzal már valamit lehet kezdeni, lehet rá építeni. Egyéb esetben erősen korlátozottak lesznek a lehetőségek.

2022. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Az valóban nem sokat jelent, hogy a legjobb képed hány pont. Sajnos volt szerencsém olyan pasihoz, aki képen nagyon megnyerő volt. Azt fel se hozom, hogy egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a fotón, de beszédhibás és erősen biceg.

Élőben ismerkedni meg ott lehet, ahol vannak nők. Gyakorlatilag bárhol, bármikor jöhet a villámcsapás.

2022. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Barhol lehet
2022. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!