Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elengeditek a 13 éves fiatokat...

Elengeditek a 13 éves fiatokat bulizni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még fiatal vagyok és fiam sincs, de szerintem ne tedd.

Ha esetleg más haverjához mennek át az úgy még oké, de városba semmiképpen se engedd felügyelet nélkül..

23F

2022. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi az a buli. Csak lányom van ugyan ekkora, de elmehetett ottaludni a barátnőihez, már úgy is, hogy nem voltak szülők a képben. A fiammal rendszeresen járok a Budapest Parkba, ha később oda akarna menni a haverjaival, elkísérném, úgyis kötelező a felnőtt hozzá. "igazi" szórakozóhelyre nem engedném, de a normális helyekre be sem engednek kiskorúakat. Szóval ez egy eléggé slendrián kérdés így ebben a formában. Lökjed, hova mennél? :)
2022. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én elengedném😏😩🥒💦

37F

2022. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahová igen, valahová nem. Ha tudom kikkel megy és ismerem őket és megbízhatóak, akkor bár biztos aggódnék, de mondjuk egy házibuliba elengedném. Nagyvárosba, szórakozóhelyre nem.
2022. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hova? Kikkel? Meddig? Lesz velük felnőtt?

Szülinapi buliba természetesen igen, baráthoz ottaludni is. Ha lenne egy koncert, amire el akar menni, és néhány jó fej szülőtárs bevállalná, hogy megy velük, azt is engedném, de ilyen még nem volt. Nyilvános szórakozóhelyre az éjszakába, vagy akár olyan házibuliba, ahol nincs felnőtt viszont nem.

2022. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kis strand party unokatesójával (jászszentandrás)
2022. szept. 3. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda igen.
2022. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!