Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az gáz ha én egy...

CZeRRka kérdése:

Szerintetek az gáz ha én egy 10. -es (16 éves) srác vagyok, de a lány aki tetszik 7. -es (13 éves)?

Figyelt kérdés
Azthiszem tetszik ez a lány, de nem gáz, hogy 3 év van köztünk? Ti mit gondoltok megpróbáljam?(Ha azt írjátok hogy gáz akkor is megpróbálom max nem jön össze, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi :D )
2017. nov. 10. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Mivel a fiatalok többsége ugyan olyan gyermeteg kiskamasz szinten ragad meg 18 -20 évesen is, mint ahol egy 13 éves tart, tulajdonképpen jelentős értelmi különbségtől nem kell tartanod. Feltehetőleg neked sincsenek túl nagy elvárásaid, ha egy 13 éves kislány, akivel max csacsogni lehet, megfelel az igényeidnek...

Ha már igényeknél tartunk: voltam én is 16 éves, tulajdonképpen még egy formásabb ablakkeretről is a szex jutott eszembe...

Szóval csak arra célzok hogy egy évig várnod kell még, mert netalántán ha szétmennétek közben, a kiscsaj feldobhat a szüleinél hogy te mikre vetted rá, és hát 14 év alatt ez büntetős

2017. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha együtt lennétek halálig akkor sem számít 3 év az ő javára


szüleim közt van 10 év és soha jobb házasságot nem kívánnék

2017. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha 18 alatti (és az) akkor 12 év, nem 14. Ha 18 feletti akkor van 14 év alsó határ. Szóval maximum szülői ejnye-bejnye lehet csak.
2017. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmpf, miért ne.

Megengedem.

2017. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!