Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem túl sok a mai...

Csak nekem túl sok a mai húszonéves harmincéves korosztàly instàn?

Figyelt kérdés

27 éves csaj vagyok,aki felment instàra kép meg név nélkül és agyam eldobom annyira cink a legtobb nő.


Konkrétan a segglyukukig belàtni a legtöbb képükön és csak annyi a legfontosabb nekik az eletben ami igy instan atjon h meglegyen a markas taska,audi,meg a sok ostobasag.


Komolyan itt tartunk?


2022. szept. 5. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
sajnos igen! elég nagy százalékban fordul ez elő, és már fiatalabb kortól kezdve
2022. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
itt tartunk, ezert lehetetlen kb ertelmes not talalni
2022. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
80%

Itt sajnos😒


Meg szoktam kérdezni ismerkedésnél, hogy van e imstája, ha nincs nyert, ha van megnézem, és ha olyan akkor x

2022. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Igen sajnos itt és ez csak egy jobb lesz. 😕

24F

2022. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem lehet szimplán csak elfogadni, hogy régen is voltak k..rvák és most is vannak. Mindig az adott kornak megfelelő eszközöket használják csupán.
2022. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem azok, mivel nem instázom. Senki s@lyukat villantó képe nem idegesít, mert nem látom őket. A lelki békéd érdekében neked is hasonlót javaslok, hidd el, működik.
2022. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez van a élőben is sajnos, főleg Budapest belváros. Kiültem enni valamit egy helyen, aminek a kiülős része az utcára nézett, közvetlen a járda mellett és mikor ott ment el egy csaj, szemmagaságban a v@l@ga, mert olyan apró short volt rajta, elment az étvagyam.
2022. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük hozzá, messze nem ennyi az "insta".


Nyilván ha a kérdező női segglyukakat nézeget, akkor ennek megfelelően női segglyukakat fog neki felajánlani a rendszer.


Ha más témát nézegetnél, természetjárás, bútorok, belsőépítészet és hasonló inspirációk, akkor meg azt tolná eléd. Ez ilyen.

2022. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Itt sajnos, és az (is) a baj, hogy ezek a nők vagy önszántukból, vagy a kedvezmények hatására gyermeket vállalnak, akinek ugyanezt tanítják. Pont ma reggel láttam egy kislányt, lehetett vagy elsős és a fél segge kint volt a shortból. Én úgy ledöbbentem, hogy van olyan szülő aki képes ezt engedni egy kislánynak... ne haragudjatok, de szerintem ez már a legalja. Gondolom az anyja is hasonló insta r*banc lehet, és ez neki a normális.
2022. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a kedvencem amúgy amikor meghallom az ilyen nőket beszélni. Flegma, suttyó tájszólásos, kifejezetten buta és tanulatlanok. Annyira illúzióromboló.
2022. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!