Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 135kg-ra hízott növel szexelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

135kg-ra hízott növel szexelnétek? Vagy ez màr tùl sok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexelnék
2022. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Erről eszembe jutott egy haverom sztorija, aki összejött egy kb ennyire kövér nővel valami budiban egy gyors numerára. Pironkodva mesélte, hogy tulajdonképpen nem is teljesen biztos benne, hogy megdugta, vagy csak hozzádörgölte.


Amúgy nem álmaim nője lesz az biztos, de ismertem már olyan lányt, akivel el tudtam volna képzelni.

2022. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt, fel sem állna egy bálnára!!
2022. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Akinek ilyen irányú perverziói vannak az biztosan.

Az átlag számára ez már nem vonzó.

2022. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én igen. És voltam is ilyen alkatú lánnyal. Be jött. Nem fétisem. Csak kiváncsi voltam. És élveztem is. Tehát a válasz egyertelmű igen.
2022. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy hogyan néz ki…


Nekem nem fétisem, nem ez az ideálom, de be szoktak jönni ducibb nők IS (meg vékonyak IS).


Mondjuk inkább ilyen 165 cm / 100 kilóig, fe el tudom képzelni hogy bejöjjön ennél nehezebb nő is akár…


Eddig a legnehezebb nő akivel szexeltem az 115 kiló volt és abszolút szexi volt, az arca kifejezetten szép volt.


Viszont akkora mellei voltak ami már nagyon nagyon ritka, tényleg hatalmasak, illetve mélytorkozott is és ezek a dolgok nagyon sokat dobtak az élményen összességében.


24/f

2022. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Passz, látni kellene!
2022. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok!
2022. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Mi a kötözött sonkát már megettük húsvétkor.
2022. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiváncsi volnék rá, mindenképp kiprobálnám, ha nem néz ki bolondnak, hanem legalább átlagos normális arca van.
2022. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!