Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok hajat mosni rendesen...

Nem tudok hajat mosni rendesen, hogyan kéne? Szüleim már hajvágással fenyegetnek amit el akarok kerülni mindenképpen! Több lent.

Figyelt kérdés

Pedig jó sampont használok kétszer át mosom ugy hogy samponozom jó alaposan aztán lemosom majd még egyszer samponozom jó alaposan aztán lemosom megint.

Végén jól megdörzsölöm a hajam még a törölközővel meg ki is csavarom a maradék vizet a hajamból, végül megszárítom. Mi lehet a baj?



2022. szept. 6. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De mit jelent, hogy nem tudod rendesen megmosni? Büdös a hajad, vagy mi?
2022. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De mi ebben a nem rendes...???


Mindenki így csinálja... az ujjaiddal jól átdörzsölöd a fejbőrödet is az első mosásnál?

2022. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Gyorsan zsírosodik például, azért mondják a szüleid, hogy nem mosol rendesen hajat? A gyorsan zsírosodó haj nem feltétlen jelenti azt, hogy rosszul mosod a hajad. Egyszerűen van, akinek gyorsabban zsírosodik.
2022. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt mondják zsíros marad
2022. szept. 6. 19:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4: erre kérdeztem rá, hogy az ujjbegyeiddel alaposan végigdörzsölöd-e az egész fejbőrödet? ugyanis a zsír onnan jön. Ha csak magát a hajadat nyomkodod, akkor a fejbőr zsíros marad...


De amikor még gyerekkorodban anyukád most a hajad, nem így cisnálta?

2022. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Te is zsírosnak látod, vagy az ismerőseid? Vagy csak anyádék gonoszkodnak veled?

2022. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Próbálom ugy az ujbegyeimmel alaposan végigdörzsölni.

Anyukám is így csinálja de ő jobban tudja.

2022. szept. 6. 19:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem látom zsírosnak suliban meg nem érdekel ki mit mond mondták már hogy hajat nem mosol? Én meg mondom de.
2022. szept. 6. 19:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sampont kéne cserélned?
2022. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom bár már sokszor cseréltem.
2022. szept. 6. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!