Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért öltöznek mostanában a...

Miért öltöznek mostanában a fiatalok néninek?

Figyelt kérdés
Rövidre vágott, lépcsőzetes frizura, bő nadrágok, elnyűtt hatású pólók. Miért jó 40-es 3 gyerekes anyukának kinézni?
2022. szept. 13. 08:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem így öltöznek, csak van, aki ilyen ruhákat (is) hord. Mások meg teljesen mást.
2022. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szóval megint le kell írni, hogy "aki így öltözik, az miért természetesen nagynagynagy tisztelet a kivételnek, véletlenül se vegyétek magatokra és sértődjetek szét azt mantrázva, hogy ti nem". Oké. Got it.
2022. szept. 13. 08:26
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert most ez a divat. Legalább a magasderekú anyukafarmer praktikus, nem lóg ki a derekuk, mint nekem 20 évesen... :P Csúnyának csúnya, de majd elmúlik :D
2022. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem ezt, fiatalon én is divatmániás voltam, de annyi eszem akkor is volt, hogy nem veszek fel olyasmit, ami gusztustalanul néz ki és előnytelenül áll. A mai fiataloknak nincs eszük és még el is hiszik, hogy jól néznek ki egy olyan cuccban, ami 10-15-20 kilót rájuk pakol. sokszor nem is tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire kövérek, vagy csak az öltözékük miatt tűnik úgy (esetleg mindkettő). Mindenesetre borzalom, ahogy kinéznek. nem irigylem a srácokat, hogy erre kell merevedést produkálni.
2022. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint most ez a divat,sok mindent nem tudsz tenni vele.
2022. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Na, valami néninek öltözött kis copypaste már lepontozott! :D Ez jó, mert jelzi, hogy 100%-osan igazam van.
2022. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Nincs igazad, az aktuális tinidivat szinte mindig előnytelen valamilyen szempontból, és a gyerek nem azt látja, hogy kövérít, összenyom, megfázik, sápaszt stb. stb. hanem azt, hogy úgy néz ki benne, mint a menő csajok a suliban, és ezért boldogan hordja.
2022. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért egy fiatal, csinos lány nem néz ki rosszul ezekben sem. Nem lehet összehasonlítani egy formátlan mamival. Akinek jó alakja van, azon minden jobban mutat. Mindig vannak fura ruhadarabok. Te megbolondultál volna a '90-es évek elején (én akkor voltam tini). Akkor totál csúnya formátlan farmerok voltak és olyan bővek, hogy simán alá tudtam húzni egy másik nadrágot, ha fáztam télen :D Aztán a '90-es évek végén meg jöttek a haspólók. Azon nagyon felháborodtak az "idősek". :D
2022. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"Na, valami néninek öltözött kis copypaste már lepontozott! :D Ez jó, mert jelzi, hogy 100%-osan igazam van."

. Nem, ez azt jelzi, hogy nincs igazad.


Szívesen máskor is.

2022. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Nincs jelentősége, mert nem te hordod azt a ruházatot - és semmi nem fog változni attól, hogy másokat minősítgetsz. Nyugodtan tekinthető ez a "kérdés" értelmetlennek.
2022. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!