Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez bunkóság ?...

Szerintetek ez bunkóság ? Szeretek egyedül lenni hétvégén, mostanában amúgy is megterhelő időszakon megyek keresztül. Örülök, hogy pihenhetnek. Beteg voltam, most kezdek felépülni, lassabban is haladok a dolgaimmal, stb.

Figyelt kérdés

Egyszóval a magam módja szerint akarom alakítani a dolgaim. A szomszédba költözött egy nő, múltkor megálltunk beszélgetni, részemről ennyi. De ő azóta kicsit rámtelepszik. Írogat. El sem olvasom, de Csenget. Nem nyitom ki, megint ír. Bunkóság el se olvasni a levelèt, nem beengedni ?

A kérdés nem csak rá vonatkozik, hanem az összes ilyen zavaró,állandóan irkáló emberekre. Ti ilyenkor regáltok a levélre , hogy pl. Bocsi, most nem alkalmas, vagy meg se nyitjátok ?

A szomszéd nőt hogy szereljem le ?



2022. júl. 31. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld.

Egy idő után megunja és békén hagy majd.

És nem, nem bunkóság. Jogod van pihenni.

2022. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki hogy ne írkáljon
2022. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg neki nem érsz rá,éppen csajozol.
2022. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hármas :D lány vagyok, szóval ez utóbbit kihagyom, de igen, igazatok van. Most is csengetett az előbb. Én ezt nem csinálnám meg, hogy valaki el sem olvassa az üzeneteimet és csengetek.
2022. júl. 31. 17:07
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Mindenkinek ment a zöld. Ti jartatok már úgy, hogy valaki kellemetlenül rátoktelepedett ?

Vissza szoktatok írni ?

2022. júl. 31. 17:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Már kétszer jártam úgy vele, hogy jöttem haza a boltból és amire felèrtem, ő kinn termett. Figyel, egész nap leskelődik. Mondtam neki, hogy mennem kell, mert csomó tejtermék van a táskámban ,ki kell pakolnom, stb. Olyan rossz már ez
2022. júl. 31. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz az ilyen rátelepedős semmittevő emberekkel. Rázd le mindig valahogy aztán megúnja.
2022. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgettünk múltkor, jött másik két szomszéd. Annyira megmaradt bennem, hogy nagy, széles vigyorral köszöntötte őket és le nem vette a szemét róluk, míg el nem tűntek a látószögünkből. végig figyeltem a tekintetèt és ez tőlem nagyon távol áll. Abszolút nem izgat, hogy a másik mit vesz, kivel jön fel, stb. Másrészt állandóan panaszkodott, ez fáj, az fáj, rosszul van, iszik a férje, ő nyugtatókat szed és ha rosszul vagyok, ő tud orvost. (????)
2022. júl. 31. 19:58
 9/15 A kérdező kommentje:

Mondom én nem én úgy vagyok rosszul , nem az életembe fáradtam bele :D

Nemrèg estem át egy műtéten és amiatt voltam kicsit zsibbadtabb.

2022. júl. 31. 20:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú ez nagyon gáz. Nem szabad engedni az ilyennek.
2022. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!