Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet leállítani...

Hogyan lehet leállítani azokat akik keretlenül akarnak adni bármit pl gyümölcs kaja egyebek, de elutasítom, és akkor még nekik áll feljebb bosszulnak szemétkednek utána?

Figyelt kérdés

Nem kértem, nincs rá szükségem, felesleges nyűg is a nyakamba.


Es kiforgatják ellenem az egészet


Hogyan lehet ezt megoldani veszeledés nélkül hogy ezért ne ártsanak nekem?



#humánusan elutasitani
2022. szept. 17. 15:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kéretlenül*
2022. szept. 17. 15:52
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Kik? Miért?


Utcán, családban, koleszban?

2022. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Velem még soha nem történt ilyen, te hol élsz és kik akarnak mindenáron eladni neked valamiket?
2022. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyik pelda

Barátom egyszer hajnalban ert haza hozott fagyit. En aludbi akartam! De ő kőtelezett a fagyievésre mert az csak frissen jo.

Aztan nem egyszer forgat ki ilyeneket (pl napkozben hoz sutit ettem belole de meghagytam kidobtam pár nap mulva)hogy ő jo szivvel hozta én meg ilyeneket csinalok vele.


Es kötelezve vagyok evésre.



Masik pl ismerősöm.

Segitséget kértem tőle jogi ügyelben es tudja hogy MOST nem állok jol, erre 2 csomag kajával akar bombázni és ő is ez a "paraszt", hogy ha elutasitom jön a bosszu. Aztán még a jogi dolgaimmal is visszaélhet így haragbol..

2022. szept. 17. 16:24
 5/13 A kérdező kommentje:

És hajnalban kellett egy fagyin veszekedni amikor aludtam volna.

Kicsinálnak az ilyenek.

2022. szept. 17. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Hányszor eszel egy évben hajnalban fagyit?

2. Ha van hely a fagyasztódban, én megcsináltam volna, hogy egy műanyag tálba bele tettem volna és így tettem volna be a fagyasztóba, másnapra jó lesz.

3. Miért nem vagy képes elfogadni a jót? Pl. a 2 csomag kaját, ha egyébként is le vagy égve. Miért tagadtad meg ezt a segítséget?

4. Ha adnak, fogadd el! Önzetlenségről sose hallottál még?

5. A párodnak is meg lehet mondani, hogy mikor mit hozzon. A kommunikáció ugye nem esik nehezedre?

2022. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Életem egyik legszebb momentuma mikor pár évvel ezelőtt a barátom (haver-barát, idősebb férfi) észrevette hogy anyagi gondban vagyok és egy délelőtt csengettek, kimegyek és ott áll, kezében egy alufóliába tekert friss sült csirkecomb.


(Köszönöm szépen Karcsika!)


Szóval kérdező mintha kicsit defektes lenne.....

2022. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ismerősöm azért akar valszeg kajával bombázni, mert külön találkozni akar velem, magánéleti célból, én meg nem akarok. Ehhez eszel ki mindenféle ilyesmit.

Segitsegbe burkolva hogy meg akarna venni.


Barátom hogy hajnalban mikor alszom azon veszekszik hogy egyek fagyit, képzeljétek már el a szitut!

Alszol felébreszt aludni szeretnél! Étvágyad sincs.es még veszekedést is kapsz. Ezzel vagy felverve éjszaka.

2022. szept. 18. 02:30
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez zaklatás segítségbe burkolva.
2022. szept. 18. 02:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az ilyen "barátoddal" együtt élsz, akkor a legnagyobb baj a te fejedben van!

Mi az, hogy megver, ha nem eszed meg, amit beléd akar tölteni?

Szerintem veled van rettentö nagy probléma, ha még nem hagytad ott

2022. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!