Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen gyümölcsöt érdemes...

Milyen gyümölcsöt érdemes vinni kórházi látogatásnál? Vagy inkább gyümölcslét?

Figyelt kérdés
Édességet azért nem tudok semmit, mert a volt kórtermi társam semmi édességet nem eszik, de vinni szeretnék neki valamit.
2018. jan. 21. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mi baja van a betegnek, meg mit szeret. De én nem igazán vinnék be kaját, inkább olvasnivalót!
2018. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy milyen a főétkezés a kórházban, nem gyümölcsöt, hanem valami emberi fogyasztásra alkalmas ételt vinnék neki. Előtte persze konzultálnék az orvossal, hogy mit szabad és mit nem.
2018. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy belgyógyászaton vagy mondjuk ortopédián fekszik :D


De amúgy ha bármit ehet, akkor vegyél neki banánt, mandarint, narancsot. Ezeket kényelmesebben meg lehet enni, csak meg kell pucolni őket, nem kell késsel felvagdosni, mint az almát vagy körtét. Szokott lenni hűtő a kórtermekben, úgyhogy megromlani nem fog.

2018. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Medencecsont töréssel fekszik a kéz és baleset sebészeti osztályon.Csak annyi a fontos, hogy ne olyat vigyek, ami megfogja a székletet.Az a baj, ha meg is kérdem, lehet nem is válaszol, mert mindig azt mondja, ne vigyek neki semmit. :)
2018. jan. 21. 12:40
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Banán és mandarin könnyebben pucolható, narancs ebben nagyon változó ízre is. Lehetne kesudiót meg más magokat és aszalt gyümölcsöt. Meg lehetne csomagolt szendvicset azok tartósak hűtve és finomak is. Esetleg sós ropogtatnivalót.
2018. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, mindenki kap zöld pacsit! :)
2018. jan. 21. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Banánt mondanék, mert azt szeretem. :)


Viszont ezt sosem fogom megérteni. Ha azt mondja, hogy ne vigyél semmit, akkor miért erőszakoskodsz? Komolyan mondom, amikor kórházban voltam, jobban idegesített az a sok szär amit behoztak (annak ellenére, hogy mondtam nem kell semmi), mint a tény, hogy kórházban fekszek műtötten.

2018. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert csak udvariasságból mondja, hogy ne. :/
2018. jan. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!