Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nincs ló, jó a szamár is...

Ha nincs ló, jó a szamár is alapon tartanád vele a kapcsolatot vagy elengednéd?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nincs valami sok barátom, sőt. Ezek régebbi barátságokból megmaradt kapcsolatok, viszont más-más irányba sodort minket az élet és lazult a baráti viszony is. Nagyjából évente egyszer találkozunk, illetve heti 2, max. 3 alkalommal chatelünk, de az se konkrét beszélgetés, inkább meme küldözgetés és hasonlók. Elég egyoldalúnak érzem a dolgot, például történt egy nagyobb változás az életemben és még amikor szóba került, akkor se kérdezett rá, hogy hogy vagyok vagy milyen az adott dolog. Nem érzem már barátomnak, de félek, hogyha megszakítom a kapcsolatot, akkor magányos leszek, mert -1 ember. Mit kéne csinálnom?

2022. szept. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes kapcsolat. Ha nem keres téged, engedd el.
2022. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Haverként nincs vele gond, el kell fogadni hogy nem több. Keress mellette új barátokat, ismerkedj, mozdulj ki.


Talán ha mémek küldözgetése helyett őt is inkább elhívnád ide-oda, akkor többet találkoznátok.

2022. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha mondjuk ő hajlandó lenne találkozni és nem elutasítani minden próbálkozásomat. Erre utalva írtam is, hogy egyoldalúnak érzem.
2022. szept. 28. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barát... Én már elengedtem, nem is írok neki vissza, de nem is igazán zavarja.
2022. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!