Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 éves szingliként pasinál...

20 éves szingliként pasinál aludni egy idézőjeles buli után? Tényleg szégyen?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdésem, amiben említettem ilyesmit és privátban elég csúnya megjegyzéseket kaptam, gondolom el tudjátok képzelni.

A sztori egyébként az volt, hogy volt egy haveri összejövetelünk egy kocsmába. Este szakadt az eső, hajnal fél háromkor távoztunk, a srác (aki amúgy a társaság része volt, tehát nem akkor ismertem meg) találkozó helyszínétől kb öt percnyire lakott, felajánlotta, hogy menjek fel hozzá estére, mert a koliba amúgy vissza kellett volna sétálnom(mert akkor már nem jár a villamos), ami fél órányira van. Szerintem annyira nem furcsa gesztus, hogy valaki nem akarja, hogy hajnali kettő és hajnali három között, szakadó esőben egyedül sétáljak 30.40 percet.

Én meg a kérdés után itt gyakorin privátban megkaptam az este folytatásával kapcsolatos feltételezéseket primitív módon, meg hogy ebbe nem kellett volna belemenni, meg ilyenek. Meg, hogy a helyemben nem aludtak volna olyan fiúnál, aki nem a párjuk, mekkora k. vagyok, stb.

20 évesen, ráadásul szingli vagyok, meg se csaltam senkit, azt meg csak nem is említettem, hogy mi történt a srácnál, erre kapom itt a felháborodásokat. Most ez tényleg ennyire gáz dolog volt?


2022. szept. 28. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy gáz. Még ha történik is vmi, akkor sem. Élvezd az életet.

Persze, ha mindketten szinglik vagytok :)

Ráadásul jobb, mint éjszaka közepén bőrig ázni, meg ki tudja merre járni egyedül, éjszaka. Biztonságosabb,így, hogy ismerős.

2022. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Aki ilyen miatt beszól, csak azért teszi, mert nála nem alszanak lányok. 🤣
2022. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy. Olvastam a kérdésedet is, semmi gáz nincs benne. Ezek itt nagyrészben hülyék sajnos, akik ilyenekben élik ki magukat. Nem kell vele foglalkozni, amúgy sem az ő dolguk, ne pofázzanak bele. De ezen az oldalon ugye mindig mindenki jobban tud mindent.
2022. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyen kocsmázás után a társaság olyan srác tagjával mentem haza, akit én nem, csak a többiek ismertek :D (És nem aludni).

Azt sem éreztem gáznak, azt csinálsz, amit Te jónak látsz, a gyakorin lévő erkölccsőszöket meg nem kell figyelembe venni, itt sok ember elő tudja adni Teréz anyut.

A srác figyelmes volt, vagy szeretett volna valamit, egyik sem számít, ha neked megfelelt az az este, akkor jól tetted :)

2022. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Tök mindegy mit gondolnak vagy pletykálnak rólad, sz-rd le.

Én azt sajnálom, hogy nem előbb tettem így.

Független vagy, nem tartozol te senkivel sem beszámolóval, ha dugtál volna vele, egészségedre, a te életed. Ha napi 10 pasival bújsz ágyba ahhoz sincs senkinek semmi köze.

Tőled mikor kérnek véleményt a környezetedben arról, hogy jól cselekszenek-e, vagy hogy te mit szólnál hozzá?

Ha mindenkire rá lenne írva mit tesz vagy tett, tuti te is meglepődnél.

Az ilyen emberek csak akkor találják meg a másikat amikor bele kell pofázni a másik életébe, ha szarul érzed magad, vajon ezek közül az emberek közül, majd hányan nyitják rád az ajtót aggódva, és megkérdezik-e egyáltalán, hogy mi a baj? Miben segíthetek?

De erre majd idővel te is rájössz.

2022. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Dehogy gáz, mentem volna én is.
2022. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne viccelj már, leány! Senkinek semmi köze ehhez még akkor sem, ha nem vagy szingli! Egészségedre! 54/ffi
2022. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk nem írtad, hogy lány vagy, de így sem probléma.

Ha esetleg a szándékotok nagyon nem egyezett volna, akkor lett volna baj.

2022. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

A srác amúgy jól döntött.

Annyi eltűnés van.

Ha én mennék egy társasággal valahová, én sem hagynám, hogy egyedül menjen haza valaki a mai világban, pláne egy 20 éves lány.

Így volt biztonságosabb.

2022. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
És az arcodra élvezett a végén?
2022. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!