Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régi nagy hiba miatt meddig...

Régi nagy hiba miatt meddig éljek burokban? Csináltam egy nagyon szégyen dolgot. Szembesülnöm kellene akivel tettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem most történt kb 5 éve, még tanultam. Nincs igazán mentség de olyan helyen dolgoztam ahol termékeket kellett eladni és én mindig el vettem egy két ezer forintot a napi bevételből. Volt kamera és egy idő után lebuktam. A főnök és a férje bejöttek szembesíteni, megfenyegettek,hogy börtönbe kerülök. Bevallottam, de nem elsőre sajnos. Haza vittek kocsival anyuhoz,aki özvegy volt és egyedül nevelt. Szegények voltunk, volt félre téve 30.000 forintom kb és kérték,hogy adjam vissza amivel megloptam őket. Vissza adtam anyu előtt és többé nem láttam őket. Vagyis néha, de soha nem voltam velük egy helyen. Most az egyszer egy eseményre lennék hivatalos. Természetesen a meghívottak listáján ott van a nő. Eszméletlenül szégyenlem magam még mindig. Azóta sokat változtam, már egyetemre járok és normális munkahelyem van, szépen haladok az életemmel. Közeli városokban lakunk egymáshoz. Csoda,hogy idáig elkerültem őket. Biztos ki fog nézni, és másoknak is lehet fogja mondani ha felismer mit tettem. Hogy legyek így jól?

2021. szept. 20. 08:29
 1/4 mantis religiosa ***** válasza:
Hívd fel, beszélj vele! Kérdezz rá, mi lenne a reakciója abban a helyzetben. Dönts annak függvényében, hogy mit válaszol.
2021. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg kompenzaltad oket anyad penzevel, ok meg nem tettek feljelentest. Nem bujkalhatsz folyton a multad elol, ahogy elszamoltal veluk, szamolj el magaddal is vegre. Igen, vallalnod kell annak a felelosseget, hogy a tarsasag elott a szajara vesz es beszel rolad, es ekkor pontot tehetsz az egesz vegere azzal, hogy felrehivod es rendezed a serelmeket. Ertelmes, felnott emberek meg tudnak ugrani egy ilyen problemat. Ha o nem az, meg mindig ott a lehetoseg, hogy fakepnel hagyd es haza gyere.
2021. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nektek mondaná pl ti elítélnétek engem?
2021. szept. 20. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindannyian követünk el hibákat. Én nem mennék el a rendezvényre, de szerintem nem lenne nagy ügy.
2021. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!