Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ennyi ügyvéd aki...

Miért van ennyi ügyvéd aki homoszexuális? Egyre többet látok.

Figyelt kérdés
Ne olyant is akinek még gyereke sincs meg felesége.

2022. okt. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Honnan látod? Senkinek nincs a homlokára írva.
2022. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem, hogy a homosexualitásnak nagyon köze lenne ehhez. De alapból melegek többsége ha ilyen karrierbe is kezd, akkor könnyebb nekik arról a részről, hogy többet foglalkozhatnak a karrierükkel mivel nagyon nehéz melegként egy partnert találni hosszú távú kapcsolatra. És sok meleg van aki ezzel meg is van elégedve az elején mivel sokan magukat és a karrierjüket teszik előtérbe ezzel is egy stabil jövőt biztosítanak maguknak. Hetero férfinak sokkal komplikáltabb lehet arról a részről ha egy komoly kapcsolatban van egy nővel, akkor simán becsúszhat egy gyerek és már nem a kerier lesz ennek a férfinak az első. De alapból melegként sokkal nehezebb az élet, mivel lehet valakinek a karrierje csak úgy virágzik, viszont a személyes élete a semmivel egyenlő és mégha egy kastélyba is tér haza ez a férfi, akkor is egy üres kastélyról beszélünk. De alapból vannak szerencsés esetek amikor egy meleg férfi egy stabil kapcsolatot talál és boldogan él. Én is meleg vagyok ezért írtam amit írtam, eléggé jól belelátok ebbe a dologba.
2022. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert megvan bennük a másik védése-, illetve a jogokért való harc szelleme.
2022. okt. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező.

Honnan tudod egy ügyvédről, vagy bárki másról, hogy meleg?

2022. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez butaság. Ügyvédként mondom, hogy nincs köztünk a népességhez képest magasabb számon homoszexuális. Vannak szakmák, ahol jellemzőbb (stylist, fotós, influenszer...), vagy legalábbis jobban rájátszanak, de az ügyvédségre ez pont nem jellemző.
2022. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!