Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik szeretnek bulizni járni,...

Akik szeretnek bulizni járni, milyen gyakran mész?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén vagy vannak kihagyások?


Általában mi az a kor amikor az emberek befejezik a bulizást?


2022. okt. 23. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én most 18 éves vagyok. Bulizni nem nagyon szoktam járni inkább haverokkal lemenni és inni valamit. Sajnos mostanában eléggé rá kaptam 2-3 hetente lejártunk, de péntek óta elhatároztam magamat, hogy leszokok róla. Amikor kihagytuk az ivást otthon ittam egyedül mert kívántam, de ez nem megoldás semmire.
2022. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jó a baráti kör akkor akár minden hétvégen
2022. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koncertekre szeretek járni, legalább heti egyszer szoktam menni. De ha nincs olyan program, ami érdekel, akkor lehet, hogy kimarad 1 hét, de a másikon meg lehet 2 vagy 3 eseményre is elmegyek. De ez nekem a zenéről szól és a bulizásról, sokszor nem iszok egy korty alkoholt sem és mégis nagyon jól érzem magam. :)
2022. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és 25 éves vagyok, de még nem unom, szóval nem tervezem befejezni. :) Van, aki már fiatalon sem szeret eljárni sehova, van aki meg 50 évesen is megy. Nincs erre szabály, akinek van kedve, az menjen. Mondjuk az árokban fekvős lerészegedős bulizást szerintem nem érdemes sokáig csinálni, mert azzal hosszútávon tönkre lehet tenni a szervezetet. Én sosem értettem, akinek az jelenti a bulizást, hogy teljesen kiüti magát és másnap rosszul van+nem emlékszik semmire. Szerencsére én sosem vágytam erre, szeretek visszaemlékezni a sok szép élményre és nem szeretek annyit inni, hogy hányingerem legyen és másnap rosszul legyek.
2022. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megyek,néha 1 hét kimarad,szeretek szórakozni 26F
2022. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. 10 évente 2-3 alkalom, már ha van kivel.
2022. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!