Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen helyeken dobják...

Az ilyen helyeken dobják magukat a nők?

Figyelt kérdés
Nem voltam még nővel, egy fizetősre rámenne a maradék pénzem fele is. Esetleg ha szociálisra innám magam valami részeg luvnya adná magát egy alja ivós helyen? 22 vagyok, nem szeretem az ilyen helyeket de ezt látom a legjobb esélynek.
2022. okt. 24. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak ha csád vagy.
2022. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha ők is isznak a férfi is megszépül gondolom, meg az ital hornyvá teszi az embert néha.
2022. okt. 24. 22:43
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom sokan mit görcsölik túl ezt a nőt felszedni dolgot.

Vidéken élek, rengeteg alkoholista nő van errefelé is.

Simán lemegyek valamelyik kocsmába iszogatni hétvégén fizetek egyiknek pár piát utána már magától mondja eljön velem.

És csak pár ezer ft-ba került, egyikünk se szomjazik, meg a hangulat is megvan.

Kell ennél több?

2022. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem szeretem az italt meg a bulikat, de lehet ezzel megválnék a szüzességemtől mert frusztráló.
2022. okt. 24. 22:45
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező

Szóval fizetni 10 rugót egy prostinak nincs pénzed, de berúgni és berúgatni egy másik embert aki TALÁN lefekszik veled, arra van 5-8ezretd?

Arról nem is beszélve, hogy a prosti képes nemet mondani, aki viszont az első idegen pasival megdugatja magát aki meghívja, az nem.


Nem érzed, hgoy rosszul méred fel az ár-érték arányt?:D

2022. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem itatom őket, gondolom alapból részegek már ott, odemegyek valamelyikhez és szóba állok vele. Ha olyan akkor lehet dobja magát.
2022. okt. 24. 23:30
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem egy rosszlányos prosti bőven 10 felett van.
2022. okt. 24. 23:30
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát Kérdező, az már az a szint amibe jobb, ha nem dugod be a farkad, mert pár napon belül lerohad:D

Szerinted ha az a nő ennyire vihető, mint elképzeled, nem viszik el rendszeresen.. .bárkik?

Arról nem is beszélve, ogy nagy eséllyel ha ilyet akarsz, az nem épp egy fiatal szépség lesz:D

2022. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eh, ez a hátránya ha az ember nem nézz ki jól. Aki jól nézz ki arra maguktól rámennek.
2022. okt. 24. 23:37
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Jah.... máskor kiírhatnád azt is, hogy incel vergődés..
2022. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!