Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A luxusk-ákból csak én nem...

A luxusk-ákból csak én nem nézem ki hogy tudnak angolul? Hogy értetik meg akkor ott kint magukat? Most nem egy egy szóra értem h pl money, hanem eljutni A-ból B-be, rendelni éttermekben, kiigazodni a helyeken, bármi problémájuk van hogyan jelzik?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Aki luxuskategória, az TUD angolul, aki meg nem, az igencsak alsó kategóriás. (Másrészt az influenszer meg a prostituált két teljesen különböző valaki)
2021. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haat ilyen vv-s lany meg a baratnoi nem hiszem hogy nagyon tudnanak angolul 😃 Azt tudom, csak vannak olyan szemelyek akik miatt megszuletett a kerdesem, akiknek nagyon eros a social media jelenletuk is es influencerekke is valtak.
2021. ápr. 20. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Többségük tud angolul. Ma már ez egy alap dolog nem csak a luxuslotyóknak.
2021. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagyis nem tudom hol kezdodik a luxusk-ság, csak azt hogy szanaszet vannak mutve, designer cuccokban jarnak es rendszeresen kulfoldon, maldiv, dubai, mykonoson heveresznek.
2021. ápr. 20. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj a luxus kur*ák nem csak sz..nak , ők inkább nevezzük (hosstesnek őket),tehetős emberket kísérnek el üzleti meg hasonló vacsorára, ő nekik kötelező a nyelvtudás , másképp nem luxus kur*ák lennének ,csak sima prostik :)
2021. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy, vagy mi?
2021. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mármint ki?
2021. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tolmácsot szeretnék kérni.

Egyébként attól is függ, hogy kicsoda. Ha magyarként van kint, akkor egyáltalán nem biztos még, hogy külföldiekkel szexel, lehet valami magyar vitte ki magának, mert ott könnyebb rejtegetni. A horvát yachtozó kaland után már nem kockáztatnak. xD

2021. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
B. V. az illető? Szegény magyarul sem tud rendesen. Ahhoz, hogy megtanuljon rendesen angolul, meg ugyebár kettőnél több agysejt kellene...
2021. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen rá gondoltam meg a barátnőjére B. D-ra 😂 amúgy számomra meglepő, hogy látszólag tök “szabadok”.
2021. ápr. 21. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!