Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem kedvel engem ez a srác?

Miért nem kedvel engem ez a srác?

Figyelt kérdés

Szóval, apám baráti köre elég nagy (olyan 6-7 fő a haver +ugye az ő családjaik). Néha össze szoktunk jönni valakinél kicsit iszogatni és sütögetni vagy kimegyünk kenpingezni, mikor hogy. Én nem mindig voltam ilyen társasági lény, sokszor teher volt ez nekem, mert nagyon zárkózott voltam. Ezen változtattam az utóbbi fél évben, és most jobban is kedvelem magam. Próbálok nyitni, haverkodni ebben a baráti körben és egész jól is megy, szinte mindenkivel beszélőviszonyba kerültem, vannak akikkel össze is haverkodtam. Van viszont egy srác, aki teljesen kifog rajtam. Ő ugyanis olyan illedelmes, mindenben jó, akármihez is nyúl szinte tuti hogy megdicsérik milyen ügyes. Ennek ellenére nem nagyképű, nagyon társasági lény, vicces és mindig tudja mit kell mondani, tehát mindenki szereti. Félre ne értsetek, nem vagyok irigy erre, de egyszerűen azt váltja ki belőlem, hogy béna vagyok hozzá képest. Mindenkivel elcsevegek, de neki sosem tudom mit mondjak, egyszerűen úgy érzem minden ami kijönne a számon béna lenne. Ezt nehezíti, hogy úgy érzem nem is kíváncsi rám. Velem sosem akar beszélgetni, nem is kezdeményez (sosem tette, még akkor sem mikor zárkózottabb voltam). Ha én szólok hozzá akkor alig reagál (itt annyit kell érteni, hogy pl beszéltek egy lányról, akit én is ismerek és kérdezte ez a fiú apámtól, hogy ő tudja e milyen idős. Apám viszont épp nem figyelt, szóval válaszoltam helyette, hogy ne kelljen újra kérdeznie. Erre rám nézett majd minden reakció nélkül elfordult).

Őszintén mondom nem tudom mit csináltam. Lehet ront a helyzeten, hogy gimiben osztálytársak voltunk, de ott sem voltunk egy baráti körben vagy ilyesmi. Soha nem próbálkozott be nálam (legalábbis olyan egyértelműen nem, hogy vegyem a lapot), szóval az sem lehet hogy lekoptattam és berágott rám (gimiben csak annyit beszéltünk, hogy egyszer rám írt mert apámat nem tudták elèrni, én válaszoltam és ennyi, illetve télen megdobált hógolyóval csak engem és az egyik barátnőmet semelyik más lányt nem, de ezt szerintem nem lehet célzásnak venni arra, hogy haverkodni akar. Ez mindkettő nagyon régen, még 9.ben történt).

Szóval, ezek alapján van valakinek bármilyen tippje arra, hogy mi a fene baja lehet velem, egyedül velem? Nekem még köszönni is alig akar, ha pedig véletlen összeakad a tekintetünk egyből el is kapja, mintha rám nézni sem nagyon akarna. Sosem voltam vele ellenséges, de azt tényleg elismerem hogy nehezen nyitok, vagy nyitottam anno. Vagy lehet csak beképzelem és semmi baja nincs, egyszerűen csak nem vagyom neki szimpi és kész?



2022. nov. 1. 19:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt hogy mindketten 19 évesek vagyunk most, én lány ő nyilván fiú
2022. nov. 1. 19:29
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megtudott rólad valami cikit?

Úgy értem, hogyha mondjuk bulizni jársz, ott kavargatsz emberekkel, ha iszol, vagy voltak kalandjaid és ezek miatt lenéz?

Ez esetben vagy azért, mert bejöttél neki korábban, és kiábrándult belőled ezek miatt, vagy csak szimplán lenézi az ilyet.

Mondanám, hogy másik opció, ami eszembe jutott, hogy versenytársat lát benned, de a végén olvastam, hogy te lány vagy, így ez nem valószínű.

2022. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Bulizni járok, de csak barátnőkkel, még sosem kavartam senkivel (csókolózni is csak kétszer csókolóztam egy nyári táborban, de ugyanazzal a sráccal. Abból is csak azért nem lett semmi több mert messze laktunk egymástól).


Bulizni amúgy ő is jár sőt, ő inni is sokkal többet szokott, mint én szóval nem hiszem hogy ezért lenézne.


De azért köszi hogy segítettél ötletelni:)

2022. nov. 1. 19:50
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
De a fontosabb kérdés hogy téged ez miért érdekel? Neked tuti bejön.
2022. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Biológiailag beléd van habarodva, és ez feszélyezi a kommunikációban
2022. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

4-es nem hiszem hogy bejön nekem, inkább csak csodálom hogy neki minden könnyen megy


5-ös, szerintem nem vagyok elég szép ahhoz, de amúgy nagyon bírom a válaszod😄

2022. nov. 1. 20:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, persze hogy bírod a válaszát mert ezt szeretnéd titkon:D
2022. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Talán az a gondja, hogy nem tud ebben a társaságban egy lánnyal haverkodni, ő az a fajta, hogy fiú lánnyal ne barátkozzék, vagy kellemetlen neki, hogy ha túlságosan haverkodik, esetleg apád azt hiheti, nálad próbálkozik.


Vagy nem vagy szimpatikus.

2022. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
4es/7es, akármennyire hihetetlen is, nem szeretnék bejönni neki, soha nem is volt ez a célom. Csak azért bírom a választ mert ritkán látok ilyen frappáns megfogalmazást
2022. nov. 1. 20:08
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Engedd már el, mit sírsz hogy nem vagy neki szimpi?
2022. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!