Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak annak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak ha egy srác érdeklődik irántad vagy esetleg már kedvel?

Figyelt kérdés

Őő van egy srác akivel találkozni szoktunk, és ad bizonyos jeleket de nem vagyok benne biztos, hogy kedvel-e. Sokszor az is eszembe jut: lehet csupán kedves.


Szeretnék pár jelet említeni:

- legutóbb beavatott a problémájába ami akkor éppen aktuális volt.


- amikor meglátott mosolygott egyből.


- amikor a szemébe nézek elkapja a tekintetét.


- akármit mondok nevet.


- és végül elmondta a születési hónapját (amit egyátalán nem kérdeztem).


Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre erről, illetve arról szintén, hogy nektek milyen jeleket adtak?



2022. szept. 25. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezek alapján valószínűleg kedvel téged, bejössz neki. Beszélgess vele minél többet.
2022. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 franciasrac ***** válasza:
91%
Szerintem nem jelent sokat így, én úgy szoktam normálisan viselkedni mindenkivel, de megéri egy próbát tenni, legalább nem utál :)
2022. szept. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem közömbös irántad, úgyhogy sok sikert, hajrá! :)
2022. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kedvel téged.:)
2022. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztató jelek, de miért kapja el a tekintetét?
2022. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,


Nem tudom igazából,lehet félénk.

2022. szept. 26. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel téged, de nem biztos hogy akar tőled valamit. Beszélj vele, kerüljetek k{zelebb egymáshoz aztán kiderült.
2022. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is több van itt, mint kedvesség, egy próbát mindenképp megér, beszélgessetek minél többet. :)


Annak, hogy elkapja a tekintetét ezer oka lehet, de lehet jó jel. Talán csak félénk, vagy csak nem szokott "szemezni".

2022. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma képzeljétek azt mondta eljön oda kajálni ahol én szoktam ebédelni. Igazából nem tudom mit jelent ez 😅
2022. szept. 30. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Naaa tök jó :)

Ha tetszik Neked, adhatsz Te is jeleket, hogy lássa hogy érdeklődsz utána, ettől ő nyerhet önbizalmat, és haladhattok tovább. :)

2022. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!