Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 100-110 kiló feletti (elsősorb...

100-110 kiló feletti (elsősorban) férfiak, milyen atrocitást éltetek át a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés
Megesett, hogy beszóltak nektek, vagy valamilyen oknál fogva a súlyotok nehézséget okozott egy adott élethelyzetben? Hogyan kezeltétek, mit tudtatok reagálni egy-egy beszólásra?

2022. nov. 1. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
A kovereknek senki nem szol be. A koverek szolnak be a sovanyaknak.
2022. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

180 vagyok, 100 kiló. Régen sportoltam, úgyhogy elég erős, mackós, nem a dagadt forma.

Viszont ez mindegy, mert pl. a vállaim miatt alig kapok ruhát. Nincs "belem", de a vállam széles. Felveszem a 3XL pólót, és rövid miatta.

Öltöny, az csak csináltatott jöhet szóba.


Sok nőnek bejön ez az alkat, mármint igazi nőknek, nem 14 éves kislányoknak.

2022. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
A férfiak nem szoktak semmilyen atrocitást átélni a súlyuk miatt.
2022. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért nagyon nem mindegy hogy az a 100 kg mekkora magassághoz társul,mert pl egy 2 méteres csávó nem lesz kövér 100 kg-val,sőt az nekik nagyon is jó súly.
2022. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szokásos dagadtozós poénok és ezeknek a variációi.
2022. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem én sovány léttemre több atrocitàst éltem át mint a mackósabb ismerőseim fognak egész életük alatt.


Minden nap minden órájában azzal csesztettek, hogy giliszta vagyok anno általános iskolában. Középiskolában is megjegyezték a gyúrós alkatok, hogy hízzak már illetve, hogy egyek mert különben le fogják nyomni a torkomon az ételt.


Aztán elkezdtem edzőterembe járni és bár nagyon rengeteget azért nem híztam de mindenki meglepődik amikor azt mondom, hogy 70 kiló vagyok. Visszakérdeznek, hogy "csak? Azt hittem, hogy vagy olyan 80-90kg"

Szóval legalább már nem vagyok anorexiás kinézetű.

2022. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

100 kg lehet egy 2-es kommentelohoz hasonlo szeles vallu kisportolt ferfias alkatu ferfi,aki kifejezetten jol nez ki es inkabb irigykednek ra a ferfiak,mintsem beszolnak.


Nem a kg a lenyeg,hanem a forma es allag.

2022. nov. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában mindenki beszól mindenkinek sajnos, abban is van igazság amit a 6-os írt. Gyerekkoromban vékony voltam nagyon és pokoli volt, hogy mennyiszer beszóltak, elkezdtem 14-15 évesen elkezdtem intenzíven sportolni, 3-4 év alatt elég jó formát hoztam össze, de meglepő módon még arra is érkezett beszólás, hogy túl izmos vagyok, sokszor ahhoz kötötték, hogy még buta is... az elmúlt két évben viszont meghíztam, ugyan sport mellett de ezt a formát már inkább nevezném kövérnek mint mackósnak, az kb 10 kilóval ezelőtt volt. A lényeg, hogy van hogy az utcán vadidegenek szólnak be, arra lennék kíváncsi hogy konkrét szituációkat ki hogyan kezel. 7-es teljesen igazad van, hogy a forma a lényeg, 100 kilósan még én is az voltam amit leírtál, de nagyon egyén függő, ezért írtam hogy 100-110 feletti.
2022. nov. 2. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Én 110 kilós nő vagyok, de nem mer beszólni senki. Gondolom a hátam mögött azért megy a szövegelés. Viszont a mostani években a 100-120 kg nem is annyira kirívó, mert rengeteg ember el van hízva. Míg 18 éves koromban a 70 kilómmal én voltam az osztályban a legdagadtabb, addig ma csak egy 6. osztályban találunk legalább két darab 100 kg feletti gyereket 12 évesen.
2022. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki megjegyzést tesz, az 0 IQ-jú bunkó.

De akinek komplexusa van, minden körülményt ellene irányuló atrocitásként él meg, komplexusos.

Nem azzal foglalkoznék, hogy “beszólnak-e”, hanem hogy mi az optimális megoldás.


Az okot kell megszüntetni, ha zavar a környezeted ilyen-olyan reakciója.

2022. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!