Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 100-110 kiló feletti (elsősorb...

100-110 kiló feletti (elsősorban) férfiak, milyen atrocitást éltetek át a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés
Megesett, hogy beszóltak nektek, vagy valamilyen oknál fogva a súlyotok nehézséget okozott egy adott élethelyzetben? Hogyan kezeltétek, mit tudtatok reagálni egy-egy beszólásra?

2022. nov. 1. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van Duckó-Juckó,Ne szállj be a csónakba mert elsüllyedünk,egyszer egy pcsanadrágos kiscsaj szólt be az utcán,hogy "De dagadt vagy" szóval sok ilyen lelki nyomorék van,de az a helyzet én már semmin nem csodálkozom,ha valaki normál testalkatú,ezek arra is kitalálnak valamit,hogy b..sztathassák.
2022. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de eszembe jut egy egyetemi tanítás módszertan oktatóm, aki fiatalon egy bányászváros egyik általános iskolájában volt tanár. Arra akarta felhívni a figyelmet, hogy osztályfőnökkent nem biztos, hogy a szülőkkel a vazze szintig érdemes összehaverkodni. Nos, ő összehaverkodott a bányász szülőkkel, mikor először volt ofő, aztán egyszer ment az utcán, egy apuka megszólította:

- Hová gurulsz dagikám?

2022. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

9essel tudok egyetérteni.Régen is létezett az a mondás hogy a férfi 100 kilónal kezdődik, aztán mostanra eljutottunk oda hogy egyre többen be is tartják ezt haha.110-120 kilóval nem fogsz kilógni a tömegből, férfiként még annyira se. Én 112-13 kilós srácként semmilyen atrocitást nem tapastraltam. Nyilván volt hogy ismerős megjegyeztem hogy híztam vagy megemberesedtem de ezen jobbára csak nevettünk. De miért is lógnék ki amikor 30 körülre szinte minden férfi ismerősöm megpocakosodott. Már szerintem most is 100 felett lenne az átlag súlyunk ha összesíteném és ez a szám csak felfelé kúszik.

Ha 150 kiló lennék lehet más lenne a helyzet beszólásokat illetően. De szerintem felnőtt korban csak az szekál úgy másokat mint egy kiskamasz, aki szellemileg is megragadt azon a szinten.

2022. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Soha semmit, igaz én nem a tipikus elhízott átlagba tartozom szerintem.

Illetve 186 centi vagyok így viszonylag eloszlik a 120kg, és előtte 10 évig edzettem, így maradt némi izomzatom.


De saját magamnak a mindennapi életben okoz pár nehézséget, pl nehezebb ruhákat találni, minden felkéne próbálni, nem úgy mint régen hogy a standard méret "azt jóvan".

2023. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!