Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom az emberek társsaságát?

Nem bírom az emberek társsaságát?

Figyelt kérdés
Egy csomószor csak a rosszat kaptam, többnyire csak azt. Iskolában, diákoktól, tanároktól, a családomban stb stb.. Nem látom értelmét minek járjak társsaságba ha úgy is a rosszat kapom, vagy ignorálnak.
2022. nov. 5. 00:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Én is élvezem a magányt, az emberi interakciók engem nagyon lefárasztanak. Egy tisztességes beszélgetés azért időnként jól esik, de azt is inkább 1:1-ben valakivel, nem egy társaság részeként.
2022. nov. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
50%
Mivel bántottak korábban amúgy?
2022. nov. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12.Azzal hogy tikkelek, meg kb mindennel amibe bele lehet állni, manapság nem szoktak már de megmaradt. Egyik fő ok az volt hogy érzékeny vagyok a hangokra az idegrendszerem miatt és könnyen megijedek, és azzal szívattak hogy megijesztenek.
2022. nov. 5. 02:20
 14/16 A kérdező kommentje:
Valaki hirtelen megszólal én összerándulok, nem félelemből hanem mert ilyen az idegrendszerem.
2022. nov. 5. 02:21
 15/16 A kérdező kommentje:
Szóval jah, szét vagyok traumatizálva 22 évesen.
2022. nov. 5. 02:25
 16/16 anonim válasza:
50%

Csak pislogok... Mennyire kell parasztnak lenni, hogy ez legyen a szórakozás? Gondolom nem tocsogtak az intelligenciában.


Tudom, hogy könnyebb mondani mint csinálni, mert mi emberek így vagyunk bedrótozva, de próbáld meg ne a múltbéli tapasztalatok alapján megítélni az új embereket akikkel találkozol. Hiszen ők nem tehetnek arról amit mások tettek veled. Adj nekik egy esélyt azzal hogy tiszta lappal nyithatnak és kezeld őket barátságosként egészen addig amíg nem látsz ennek ellentmondó jeleket. Légy résen és figyelj, mert nem könnyű. Úgy érezheted, hogy sebezhetővé válsz, de inkább fogd fel kísérletezésnek. Légy rá felkészülve ha nem olyannal találkozol aki szimpatikus és csak hagyd hogy leperegjen amit az ilyen mond. Ha ilyen tirpák valaki, mit számít a véleménye? De az emberek nagyrésze barátságos és toleráns, hiszen mindenkinek van valami kisebb-nagyobb beütése, csak sajnos te pont kifogtál egy olyan réteget akik átlagon aluli szociális képességekkel rendelkeznek. Ha ezekkel felvértezted magad akkor már felvértezve mehetsz emberi kapcsolatokat keresni, kevésbé fogod magad "meztelennek" érezni. Sokat javít az esélyeken ha a megfelelő helyen próbálkozol, hasonló érdeklődési körű emberek közt. Ha megmondod mi köt le, lehet tudok pár ötletet kitalálni hogy hol/hogyan érdemes kezdeni.

2022. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!