Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom az emberek társsaságát?

Nem bírom az emberek társsaságát?

Figyelt kérdés
Egy csomószor csak a rosszat kaptam, többnyire csak azt. Iskolában, diákoktól, tanároktól, a családomban stb stb.. Nem látom értelmét minek járjak társsaságba ha úgy is a rosszat kapom, vagy ignorálnak.
2022. nov. 5. 00:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Pedig agy nyom a magány.
2022. nov. 5. 00:47
 2/16 A kérdező kommentje:
agyon nyom'
2022. nov. 5. 00:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok csak felnőtt nőként.
2022. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is kedvelem a magányt, de túlzásokba is lehet esni, nekem pl sikerült, van hogy hetekig nem beszélek egyáltalán senkivel, ha az ilyen netes oldalakon irogatást nem veszem annak, viszont eljutottam oda, hogy szabályosan tartok már attól hogy emberek közé menjek.


Szóval rövidre fogva csak arra akarlak figyelmeztetni hogy figyelj rá, nehogy annyira beleszokj, hogy később esetleg ha már akarnál sem igazán tudnál kitörni belőle.

2022. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért irkálok ide hogy valami emberi interakcióm legyen, más lehetőséget nemigen látok.
2022. nov. 5. 01:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig néha tök jó lenne kimozdulni, de az ország másik végébe költöztem és itt nincsenek bizalmasabb kapcsolataim.
2022. nov. 5. 01:28
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
A rossz emberek társaságát nem bírod. Kívánom, hogy találd meg azokat akik közt önmagad lehetsz és jól elvagy. Én nem járok sehová, egy barátom sincs, még haver se, megszoktam, nyugi van.
2022. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ritkán igényelnék egy tisztességes beszélgetést.
2022. nov. 5. 02:02
 9/16 A kérdező kommentje:
És szerintem hamarosan lefekszem mert kifogytam a koffeinből és attól létezem.
2022. nov. 5. 02:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon más a világ, az emberek egyre közömbösebbek, stb stb.
2022. nov. 5. 02:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!