Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így ételosztásra járni?

Figyelt kérdés
Mivel szeretek önkénteskedni és jótékonykodni, gondolkodtam rajta, hogy elmehetnék ételt osztani. De akik ezt csinálják a városban, már egy jól összeszokott társaságot alkotnak, és többnyire idősek (én 18 vagyok). Szóval lehet hogy csak kellemetlen lenne nekik, hogy ott vagyok :/ Gondoltam arra is, hogy csak a kaját viszem (írták az oldalukon, hogy lehet felajánlásokat is vinni, amiket ők kiosztanak). Szerintetek?

2022. nov. 7. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Csak ételt vigyél
Csatlakozz az ételosztáshoz
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nézd, szerintem felesleges kifogást keresned, ha nincs kedved hozzá. Egyszerűen ne menj, és kész.
2022. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régen olyat szoktam csinálni, amikor még Budapesten laktam, hogy megfőztem otthon 4-5 adag foodot, kiporcióztam ilyen műanyag tálakba és elvittem az utcán campelő csöviknek. Így nem kell alkalmazkodni senkihez és visszaigazolást is kapsz egyből a kedvességedért.


[link]

2022. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer elmehetsz, aztán ha rosszul érzed magad, többet nem mész. Egy napot meg fél lábon is kibírsz. :)
2022. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elérhetőséged a csapathoz, előre írj nekik vagy telefonálj, hogy helló, Piroska vagyok, szeretnék beszállni az önkénteskedésbe, ha kellek. Miben segíthetek?

Így megy ez.

2022. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

#2:

Neked valami csontvelőbetegséged van talán, ami megakadályozza, hogy magyarul leírd az "étel" meg a "tábor" szavakat?

2022. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
#5 Igen, ritka csontvelőbetegségben szenvedek, ez az oka annak, hogy angol szavakat is használok a kommentjeimben. :)
2022. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

5 XD, megjöttek a boomerek:D Azaz a robbantók:D


Kérdező, szerintem tegyél egy próbát. Mit veszíthetsz? Max lesz pár kellemetlen napod aztán annyi, de legalább elmondhatod, hogy kipróbálad és nem jött be.

De szerintem biztos szívesen várnak fiatalabb segítséget is:)

2022. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon önkénteskedni akarsz, szerintem jobban örülnének neked, illetve nagyobb a hiány a kórházakban. Ott próbáld meg.
2022. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

#5

És te milyen betegségben szenvedsz, hogy nem tudod az "étel" eredeti magyar verzióját használni, ezért csak az elkocsosult megy?

Helyesen évtel.

Még az internet is engem igazol, hogy elmbeteg vagy: [link]

Elég egyértelműen le van írva, hogy évtel helyesen.

2022. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Le sem tagadhatnátok, hogy magyarok vagytok..
2022. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!