Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek a csütörtöki egyetemi...

Elmenjek a csütörtöki egyetemi gólyabálra?

Figyelt kérdés
Elvileg csak buli, de a valamennyire formális megjelenés elvárt. Közepesen van hangulatom hozzá, de igazából hajlok az igen felé, akikkel anno gólyatáborban egy csapatba voltam és tartjuk is a kapcsolatot, hívtak is, hogy csatlakozzak, viszont az a nagy harci helyzet, hogy ilyen bulisan elegáns cucc nincs nálam a koliba, de igazából mindegy, mert otthon se lennék sokkal előrébb. Szóval lehet el kellene vonszolnom magam venni egy megfelelő ruhát, amúgy is gondolkodtam már rajta hónapok óta, csak jegeltem a témát, mondván, hogy áh, minek az. :D
2022. nov. 7. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Menj
Ne menj
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem ér meg annyit.
2022. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is totál felesleges cucc ez a gólyabálosdi
2022. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak bulinak sem nagy durranás
2022. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A legjobbra mindig azok a bulik sikerültek az életemben, amikre vállvonogatva vonszoltam el magam.


Amúgy nálunk hatalmas buli szokott lenni a bál, sok jópofa programmal, van kaja-pia, meg lehet ismerni klassz random embereket. Egyszer voltam még gólyaként, az is nagyon klassz volt, most végzett hallgatóként megyek vissza gyűrűt avatni, pedig msc-n már nagyon nem volt szoros a kapcsolat az évfolyammal.:)

2022. nov. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te tanácstalan vagy, akkor mi kívülálló idegenekként mit tanácsoljunk?

Ha hívtak, akkor csatlakozz, írtad is, hogy hajlasz rá, hogy menj. A ruhán ne múljon! Maximum, ha nem jó a buli, akkor lelépsz hamarabb, de így is egy tapasztalással több.

2022. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
BTI-IK?:D
2022. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igeeen 🤠
2022. nov. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!