Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi abban a ráció, hogy a...

Mi abban a ráció, hogy a crushommal közömbös vagyok, mindenki mással meg rendes?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A 'crush' még mindig nem egy magyar szó, illetve láthatóan nagyon nem azt jelenti számodra, amit a többség feltételez, szóval inkább fejtsd ki, mert ennek nem sok értelme van.
2022. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj a szövegértéseddel?
2022. nov. 8. 14:26
 3/10 ludicrousSpeed ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem crusholtad össze eléggé.
2022. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 ez is egy mostanság divatba jött, fiatalabbak körében elterjedt idegesítő szó, valami szerelem féle lehet.


A kérdésedre a válasz:

Félsz tőle, hát ezzel nem csak te, én is így vagyok.

2022. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 H.B.Netta ***** válasza:
67%

Nem a mi szövegértésünk gyenge😏

A viselkedéseddel meg csak azt éred el, hogy az általad kedvelt srác vagy lány azt fogja hinni, hogy utálod. Amúgy más is úgy gondolja, hogy kedves vagy, vagy csak te hiszed azt, hogy normálisan, “kedvesen” viselkedsz? Családtag és barátok véleménye, nem számít, csak az, hogy más is rendesnek lát vagy csak te hiszed el magadról. Bár az iménti hozzászólásod szerint, kicsit sem vagy kedves😏

2022. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan a mosdó, amilyen a törölköző. Rémlik valami ilyesmi?
2022. nov. 8. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a baj a szövegértéseddel?"

. Az enyémmel semmi.

Te 'crush'-nak nevezel valakit, akivel szemben közömbös vagy. Ez itt elég komoly logikai ellentmondás.


Ha esetleg Te a "közömbös vagyok" kifejezés alatt a flegma viselkedést érted, amit azzal szemben mutatsz, aki tetszik neked, akkor egyszerűen csak éretlen módon próbálod kijátszani, hogy gyengének érzed magad a vonzalom miatt..

2022. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"Olyan a mosdó, amilyen a törölköző. Rémlik valami ilyesmi?"

. Ez meg mi a gyík? Ez ilyen "nem zörög haraszt"-féle álokosság?

2022. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Na ez már hasznos válasz. Köszönöm!
2022. nov. 8. 14:36
 10/10 H.B.Netta ***** válasza:

Édesem, felteszel egy kérdést itt, arra választ is fogsz kapni. Vagy ilyet vagy olyat, de véleményt fognak az emberek mondani. Ha meg csak arra a válaszra vagy kíváncsi, ami éppen neked szimpatikus, akkor jobban jársz, ha azt a barátaiddal domcsizod meg ;)

Amikor még zsenge voltam, a raptorok és a T-Rexek előtt sokkal, akkor velem is eljátszotta egyszer-kétszer némelyik lány és fiú is. Tudod mi lett a vége? Pont annyira néztem őket levegőnek, amennyire ők játszották az “elérhetetlent” ;) Aztán jöhetett a szerelmes levél, meg a sóhajtozás, meg a buszmegállóban várás, este az ablakon kopogás xD Istenek, de szerettem fiatal lenni xD

2022. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!