Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet nem is akart semmit,...

Lehet nem is akart semmit, csak én gondoltam bele többet?

Figyelt kérdés
Leírhatnám, hogy nézett meg közel megállt mellettem és figyelt, de ezek így nem jelentenek sokat. Viszont akkor és ott szent meggyőződésem volt, hogy azért csinálja, hogy rá figyeljek és felhívja magára a figyelmet. Tudni kell, hogy nagyon félénk vagyok, nem szoktam alapvetően többet gondolni a dolgokba és éppen ezért merült fel, hogy lehet félreértelmeztem. Lényeg a lényeg, valid lehetett-e ez a megérzésem? Meg lehet érezni, ha tetszünk valakinek?

2022. nov. 12. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Érzem, ha tetszek valakinek
Nem érzek semmit
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az azért érezhető általában. Persze van kivétel, de igen, ott van a levegőben.
2022. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy te láttál bele többet, de az is, hogy valóban tetszettél neki, de többet nem akart. Vagy akarna, csak ő is félénk és mivel nem látta rajtad, hogy te is érdeklődnél, azért nem lépett.
2022. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg néhány konkrétumot le tudnál írni, hogy mi van a levegőben? Nem vagyok benne biztos vagyis a megérzésemben. Félek, hogy csak kivetítettem rá.
2022. nov. 12. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát nehéz leírni. :) Érzed, hogy rád fókuszál a másik, talán ezzel a leginkább körülírható. Van az az érzés, amikor úgy kell sétálnod, hogy tudod, hogy néznek és hirtelen idétlennek érzed a mozdulataidat, nem tudsz mit kezdeni a kezeddel, stb. Na ugyanez a vibe, mert érzed, hogy a másik minden érzékszervével rád tapad. Bocsi, ha ez nem sokat segített. :D
2022. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De érthető teljesen, köszönöm. Figyelt és azt is figyelte, hogy mit figyelek. Amikor ránéztem, akkor pont nézett is engem. Nem tudom.
2022. nov. 12. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt az, hogy megfogalmazódott benned ez, másrészt a leírtak azt jelzik, hogy tetszettél/tetszel neki. Ha te vagy a lány, sajnos a várakozást tudod bejátszani, mert akármennyire is egyenlőség van, hidd el, nem jó onnan indítani, hogy a nő kezdeményez, mindkét félben frusztrációt szül. Ha srác vagy, nyiss felé szerintem.
2022. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!