Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal felnőtt lányok/nők,...

Fiatal felnőtt lányok/nők, mik azok a helyek ahol szívesen ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Milyen helyeken, rendezvényeken, alkalmakon vagytok nyitottak ismerkedésre? És mikor, illetve hol nem szeretitek ha ismerkedni próbálnak veletek?

2022. nov. 13. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Gucci-bolt.

És a tuti ismerkedős szöveg: Jó napot hölgyem, melyik táskát vehetem meg Önnek?

2022. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Gyakorlatilag bárhol, ha elég pénzed van.
2022. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Próbálom összeszedegetni, de az tény hogy ez teljesen emberfüggő. Ha valaki nem nyitott az ismerkedésre vagy nem érdeklik a párkapcsolatok akkor fejre is állhatsz, akkor se fog menni. De ez a réteg a kissebbség inkább.

Helyek ahol ne próbálj ismerkedni lehetőleg: Utcán, buszon vagy buszmegállóban és boltokban.

Ahol mehet: Szórakozóhelyeken, bulin, kissebb-nagyobb összejöveteleken, vagy eseményeken. Illetve társkeresőkön.

De kell azért egy rakat szerencse ide is azért, és szükséges a jó első benyomás és szimpátia is. Legkésőbb 5 percen belül meg tudjuk mondani pontosan azt hogy szimpatikus-e annyira az újonnan megismert férfi hogy potenciális partnerként kezeljük. Öt percet a lassúbb hölgytársaim miatt írtam, az esetek többségében annyi se kell igazából. Ezért fontos az első benyomás, mert lényegében ez alapján "ítélkezünk" és döntjük el azt hogy társként vagy barátként érdekel-e a másik.

Illetve az sem mindegy hogy hogyan közeledsz. De ha nem vagy félelmetesen nyomulós, makacs vagy akaratos akkor az már jó kezdés. És kis tipp ide, jó az ha hamar le tudod szűrni a lány reakcióiból hogy mit érez, mert nem mindegyik fogja nyíltan kimondani hogy nem akar veled beszélgetni. Ha elutasítanak is akkor sem kell feladni, másoknál lehet tovább próbálni persze.

2022. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
#3 5 perc alatt azt mondod meg hogy amit látsz meg felfogsz az tetszik-e, nem azt hogy érdemes-e a partner. Ilyen sekélyes hülye mentalitással mégis mit remélsz az életben úgy mégis? :D Hülye nők.. pont mint tinderen
2022. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magamból indultam ki, tehát nem tudom hogy más nők hogy állnak ehhez. De nekem max 5 perc bőven elég, és eddigi tapasztalataim szerint az első benyomásnál alkotott véleményem nem fog változni bővebb ismerettség után sem. Nyílván csak abból tudok kiindulni amit mutat a másik, de eddig nem volt problémám azzal hogy felszínesen ítéltem volna meg valakit. Mint írtam, az "ítélet" nem változott meg később sem:)

De más válaszokat is szívesen várok, mert ez nem egy olyan téma amit gyakran érintenék beszélgetés közben, tehát kíváncsi vagyok arra hogy más nők és férfiak hogy vélekednek erről.

2022. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nekem max 5 perc bőven elég"


Tehát 5 perc alatt fel lehet szedni!

2022. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öt perc elég ahhoz hogy meg tudjam mondani hogy szimpatikus-e valaki, felszedéshez kicsit több kell ennél:)

De ez csak a saját véleményem, nem tartom rossz embereknek azokat a nőket sem akik könnyen kaphatóak. Ha nekik ez jön be, akkor áldásom rá.

2022. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag hajléktalan nőkkel ismerkedem.

Mert azokat a randi után nem kell majd hazakísérni...

2022. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lepontozhatjátok a kettest, de ő írta meg az arany igazságot.
2022. nov. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!