Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ajánlanátok felnőtt, komoly...

Ajánlanátok felnőtt, komoly társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Olyan - lehetőleg népesebb - társkereső oldalt keresnék, ahol többnyire 20-as évei végén vagy 30-as korosztályba tartozó, komoly párkapcsolatot kereső emberekkel lehetne ismerkedni. A google szinte csak fizetett hirdetéseket dobál fel, igy inkább támaszkodnék mások tapasztalatára, tanácsaira.

32/F



2021. ápr. 16. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Tinder, Badoo és sok más oldal létezik. Az, hogy ki milyen szándékkal ismerkedik ilyen oldalakon azt sajnos csak az tuhatja aki fenn van ilyen oldalon.Legtöbben csak unatkoznak.
2021. ápr. 16. 21:31
 2/7 anonim válasza:
Randivonal. Fizetos, nem draga, es rengeteg nem kamu profilos no van fenn. Nekem ez az egyetlen oldal ahonnan osszejott randi, nem is egy.
2021. ápr. 16. 21:45
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: többek egybehangzó véleménye szerint ez a két legkomolytalanabb társkereső, ahol szinte csak tinik vannak és vagy mindenki inkább csak futókalandot, szexpartnert keres. :) Neked esetleg más tapasztalatod van az oldalakról?


#2: beregisztráltam, szétnéztem. Valóban sok felhasználó van és a korosztály is stimmel, de aztán végig néztem az aktivitást és feltűnt, hogy 10-ből 9 nő nem volt bejelentkezve hónapok óta, tehát elég becsapós a felhasználók száma. Gondolom az oldal szándékosan nem teszi inaktívba a 2-3 hónapnál régebben bejelentkezetteket, így tudja vezetni a statisztikát. A valóság sajnos elég jóval kiábrándítóbb. Alig találtam olyat, akire érdemes volna ráírni.

2021. ápr. 16. 22:04
 4/7 anonim válasza:
1 es vagyok. Igen más tapasztalataim vannak 2 lánnyal beszéltem csak egyikkel majdnem összejött a dolog. Másikat meg én nem akarom.
2021. ápr. 16. 22:12
 5/7 anonim válasza:
fb
2021. ápr. 16. 22:18
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 - 4: akkor talán egy esélyt megér az is. Köszi a tippet, ha nem találok jobbat akkor megpróbálom.
2021. ápr. 16. 22:41
 7/7 anonim válasza:
parom.hu ismertem meg a menyasszonyomat, és most már itt van a kis nyolc hónapos csöppségünk is. Lehet itt is sok az inaktív felhasználó. De igazából lényegtelen, neked csak azt a bizonyos egyet kell megtalálnod.
2021. ápr. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!