Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs egy olyan alkalom...

Miért nincs egy olyan alkalom hogy ne rontanék el valamit ha társaságban vagyok?

Figyelt kérdés

Mások olyan jól el tudnak beszélgetni egymással társaságban, jól érzik magukat, s akkor jövök a képbe én, aki ha megszólal áshatja is el magát. Én nem tudom miért de olyanokat tudok szólni hogy az emberek elhallgatnak s csak néznek, ez van ha önmagam vagyok, ha pedig nem vagyok önmagam akkor annyira szorongok hogy megszólaljak hogy inkább végig kussolok s akkor nem érzem jól magam. De 1 olyan alkalom nem volt még amikor ne én lettem volna a sz@r alak egy társaságban, és hangulatrontó vagyok. Vagy ha beszélek nem figyel rám senki, de mért van ez? Én így nem tudom társaságban jól érezni magam, egyedül pedig magányosnak érzem magam, én társaságkedvelő ember vagyok de így nem lehet. Ezen mi tudna segíteni?

16/l


2022. nov. 17. 03:39
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Magadrol beszélsz olyankor vagy roluk? A témához fűzöl vmit vagy teljesen másrol beszélsz? Pozotív vagy negativ amit mondasz?
2022. nov. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!