Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg léteznek behajtók?

Tényleg léteznek behajtók?

Figyelt kérdés

Csak többektől hallottam már ilyet, hogy pl kezes volt ismerősének akik behúzták, aztán kifizetett fél millát 2 embernek, eltörette a lábát annak aki bajba keverte és hirtelen megoldódott a probléma, mert fizetett a pali.


Vagy a másik.

a srác felesége lelépett egy palival. A sráccal meg közölte a nő, kopjon le már nincsen köze a gyerekhez. A srác meg eltörette a pali kezét és lábát...a nőnek pedig sniccerrel végigvágták az arcát...és hopp a nő peren kívül beleegyezett a megosztott felügyeletbe.


Feljelentés meg nincsen az ilyen esetekben.


A kérdésem hogy akinek pénze van az tényleg így rendezi az ügyeit?

Mert ezen kívül van még vagy 10 eset ami ilyen-hasonló és tudok róla.


2022. nov. 25. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem behajtók, ezek verőemberek.
2022. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor verőemberek...

De néztem a büntetési tételét ennek...hát nagyon durva.

Ilyen 8-15 évek.

Főleg ha ilyeneket csinálnak hogy kikötözik az embert 1 székhez és a bekapcsolt vasalót odanyomják a mellkasára...

Ilyen melót ilyen büntetési tétel mellett elvállalni 500e-1milláért elvállalni szerintem olcsó.

2022. nov. 25. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak. Egyébként a bérgyilkosok dettó ilyenek, csak ölnek. Ezek az emberek meg vernek.


De te milyen körnényeken élsz, hogy ennyi ilyen eset van??

2022. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan helyen ahol az ügyvéd 2 milla a behajtó meg 5 kiló.
2022. nov. 25. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek,nem lehet kellemes környék.Amúgy az ilyen emberek ha bekerülnek az életedbe,nem könnyen szabadulsz.Én megjártam ezt,és kiléptem ebből egy életre
2022. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!