Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami behajtó vagy uzsorás?

Ez valami behajtó vagy uzsorás?

Figyelt kérdés
A bátyámnál lakom pár hete és ma arra keltem,hogy a konyhában beszélget valakivel.Mivel nem szeretek csak úgy kimenni ismeretlenek közé,de szomjas voltam így hallgatóztam kicsit,hogy tudjam ki van nála.Olyasmit hallottam hogy:"Nagyon régóta ismerjük egymást.Egy heted van,hogy előteremtsd a pénzét.Már mikor elkezdted szóltam,hogy véleményem szerint rossz ötlet ez és nem kellene,de neked kellett.Őt nem fogja érdekli,hogy honnan szeded elő,de old meg.Add el az autód vagy tudom is én,old meg.Jövőhéten már nem engem fog küldeni és nem tudlak kiszedni ebből a dologból".Majd elment.A panel előtt láttam az alakot,egy elég elegáns ember volt és egy szürke mercivel távozott,nem úgy nézett ki mintha valami bankos cégautó lenne.Mikor kérdeztem a bátyám,hogy ki volt itt elég feszült volt és mondta,hogy egy régi barátja akit félreismert.Nem beszélt többet róla.Valami uzsorás lehetett vagy egy banki alkalmazott?Tudom,hogy a bátyámnak van egy üzlete ami mostanában nagyon nem megy és ezért vannak anyagi gondjai.
2015. szept. 22. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó sok krimit nézel, mi? Picit meglódult a fantáziád. Semi baj, magányos vagy, unatkozol... de legközelebb hihetőbb kérdést kreálj.
2015. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!