Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy külföldi arra kér,...

Ha egy külföldi arra kér, hogy mesélj neki az országodról akkor mikről beszélnél neki?

Figyelt kérdés
Lehetőleg anélkül, hogy nagyon belemennél a politikába és a hasonló megosztó dolgokba.
2022. nov. 26. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy mesél róla, ahogy az adott pillanatban van. Én ma tökjól voltam, elmentem a boltba, nagyon kedvesnek éreztem az embereket, sétáltam egy jót, mert nincs a közelben buszmegálló, nagyon szép erdős területen lakom, sok ilyen van a városban. Délután elmegyünk megnézni a karácsonyi díszkivilágítást, az adventi vásárt. Gyönyörű ilyenkor a város, nézzük a boldog gyerekeket, ahogy csillogó szemmel figyelik a fényeket. Talán a tóhoz is kimegyünk, amiben sok színes hal van, azokat fotózzuk.

De tegnap felcseszték az agyam, így ha tegnap kérdezed, a nyomorék emberekről tudnék beszélni az országban, meg hogy bezzeg a karácsonyi díszkivilágításra van pénz, csak a rezsicsökkentésre nincs, blabla. Szóval olyan szemüvegen keresztül mesélnék az országról és magamról, ami éppen rajtam van.

2022. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az orbáni diktatúráról muszáj beszélned. Hazafias kötelességed tudatni mindenkivel. Tudják csak meg minél többen, hogy foglyul ejtett minket, egy egész országot egy maffia szervezet, melynek neve fidesz.
2022. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A magyar lányok a legszebbek a világon" fesztivál,alkohol


Gondolom tudod mire gondolok😉 #mennyünkcsóróországbanőketdugni

2022. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Európai Észak-Korea...
2022. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én visszakérdeznék, hogy mit szeretne tudni. Pontosan. Nem én vagyok a nagy mesemondó Benedek Elek, nem feladatom a szórakoztatás.

Igencsak leegyszerűsíti az életet ez a fajta kommunikáció.

2022. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A természetről, a konyháról, és a rock/metál zenészeinkről. Ez a 3 olyan dolog, amiről igazán tudnék áradozni, ha más témát megpróbálnék felhozni, az átmenne szidásba.
2022. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kulturális örökségeinkről, Hungarikumainkról, nemzeti parkjainkról, szintén a konyháról, illetve pár híresebb filmünkről, filmhelyszínről.

A politikát viszont nehéz belőle kihagyni; az ország pontosan emiatt van pocsék helyzetben, pedig minden lehetőség adott volt, hogy remek és élhető hellyé lehessen változtatni.

2022. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!