Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire vagytok elfogadóak a...

Mennyire vagytok elfogadóak a külföldi magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket kérek!

2022. jún. 29. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mit kéne elfogadnom vagy nem elfogadnom rajtuk? Jól tették, hogy elmentek innen, én is ezt tenném, ha lenne rá lehetőségem meg ha nem hiányozna utána baromira az itt maradt családom.
2022. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a kivándorlókra értettem,hanem az eleve más országban született magyarokra.
2022. jún. 29. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lennék elfogadó? Milyen pro és kontra érvek? Te jól vagy? Ugyanolyan magyarok mint, mi. Nagyon sok külföldi magyar ismerősöm van, vannak többen, akik azóta már hazaköltöztek, vissza Magyrországra.

Miért, kedves Kérdező, szerinted az ő hibájuk, hogy oda születtek?

2022. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadó vagyok mindenkivel, amíg kulturáltan viselkedik.
2022. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan magyarok ők is, mint én vagy te. Nincs mit rajtuk elfogadni. Testvéreink, ő döntésük. Lehet jobbnak gondolták, ha itt hagyják ezt az országot és jogosan.
2022. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak kint ismerőseim.
2022. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,jól vagyok. Én is egy vagyok ezek a magyarok közül. Én Romániában élek. Találkoztam több magyarországi magyarral. Nem is volt velük gond,viszont több fórumon láttam már gyülölködést velünk szemben. Ezért is tettem fel a kérdést,hátha jobban megértem a miértjét. Úgy látszik értelmes emberek járnak ezen a fórumom. Örülök neki!
2022. jún. 29. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Pofonegyszeru a valasz: szavazati jog.

Azelott nem volt ennyi gyulolet.

2022. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valószínű... én úgy unom már ezt az egész politikát. Tönkreteszik a politikusok az emberek élét. Mindegy,hogy ki az aktuális államfő... ugyan azt tenné meg. Elveszik adó néven az emberek pénzét,hogy ők jól éljenek. Majd talán visszakapunk egy kis morzsát belőle amiért még el is várják,hogy hálásak legyünk és szeressük őket
2022. jún. 30. 09:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En birom a hatarontuli magyarokat, foleg az erdelyiek akcentusa erdekes :)

Csak egy dolog nem tetszik, hogy ok szeretik Orbant mert iskolat epit nekik meg ilyenek.

Amit kapnak Magyarorszagrol penzt azt termeszetesen jol jon, nem is vetem meg oket ezert, viszont abba nem gondolnak bele hogy ok nem viselik a rossz kormanyzas kovetkezmenyeit mint pl a gyenge forint, tanarhiany, rendorhiany, haldoklo egeszsegugy, stb.

Nyilvan Orban nem tud toluk elvenni, csak adni tud vagy nem adni. O inkabb ad mert ezzel is szavazatokat szerez.

2022. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!