Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zárkózottabb vagyok azonban...

Zárkózottabb vagyok azonban rendes srácnak tartom magam, igényesnek, van humorérzékem is. Hogy érjem el, hogy jobban fel tudjak oldódni társaságban? 27/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen kellemetlenül érzem magam, nem tudok kibontakozni és éppen ezért azt érzem hogy nem is próbálkoznak megismerni engem az emberek. Nem kedvelnek meg. Pedig úgy érzem lenne miért kedvelni.

2022. dec. 2. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichológus de gondolom ott gyökerezik az egész hogy nem bízom eléggé magamban, másokban sem.
2022. dec. 2. 15:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg azt is tudom hogy nincs önbizalmam. Nem megy hogy építgessem. Eddzek de az sem igazán segít ezen.
2022. dec. 2. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz sok pénzt, akkor nem lesz ilyen gondod. Minden más esetben esélytelen. Tudom miről beszélek... 26F
2022. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet rajta vagy a spektrumon. Vizsgáltasd ki egy pszichiáterrel. Ha ez a helyzet, akkor terápia kell, mert magadtól sose jössz rá, hogy kell majd szocializálódni. Az idő meg nem a te oldaladon van.


Ha nem is ez a helyzet, egy pszichológust mindenképpen keress fel, és kezdj el terápiára járni, hogy rájöjj mi a probléma.

2022. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Egyébként valószínűleg extrém szorongás is állhat a háttérben.
2022. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!