Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az idős emberek általában...

Az idős emberek általában miért olyan tudatlanok? Rossz szemmel nézik általában, amit a fiatalok csinálnak. (Pl:szex, cigi, buli, alkalmi drogfogyasztás NEM Rendszeres, akkor a hosszú haj , hosszú festett köröm, erős smink.)

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 12:58
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Rövid szoknya.
2022. dec. 5. 13:00
 2/27 A kérdező kommentje:
Az internetezést is rossz szemmel nézik álltalában.
2022. dec. 5. 13:02
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

Ezek nem nagyon normális dolgok..

Nő vagyok de az erős smink, hosszú körmök és miniszoknya szerintem is tulzás..

Visszamaradottak az öregek, nincs ezzel baj.. nem értik, nem ilyen volt az ő világuk, valószínű mi öregkorunkban már elfogadóbbak leszünk.. náluk valahogy megállt a kor.

2022. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ahhoz idősnek lenni, hogy a drogozást rossz szemmel nézze bárki is...
2022. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, talán nem csak szenilis vénembernek kell nézni őket, hanem azt is látni kell, nagy élettapasztalatuk van, talán olykor-olykor bölcsek is, és azért az intelmeiket nem véletlenül fogalmazzák meg.

Nyilván egy egészen más világképhez vannak szokva, de több évtizeden át látva a dolgokat pontosan érzékelik a trendet, hogy "hová tart a világ".


Amit a kis tinik namajdénmegmondom, merténvagyokavalaki nagy mellénnyel szájkaratéznak, addig a legtöbb esetben az ő szemléletükben ezek a dolgok visszatetszők...


Remélem, kb érthető

2022. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Inkább te tűnsz tudatlannnak, vagy inkább nem túl okosnak, kérdező.
2022. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebbek is szexelnek, dohányoznak:)
2022. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Talán azért nézik rossz szemmel, mert az. Mondom én már fiatalként. Na mind1, elcseszett világ..
2022. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Fiatal vagyok, de a kurvásan öltözés, drogok, cigi, túlzott ivászat nekem se jön be. Én is lenézem az ilyen kis buta tiniket.
2022. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

Igen sajnos a legtöbben ilyenek és engem is zavar. Amikor nővérem terhes lett, még nem voltak a férjével összeházasodva. Ezt amikor megtudta barátnőm nagymamája, nagyon kikelt magából, hogy ez mennyire nem normális, hogy zabigyereket hoztak össze. Felszálltam a villamosra és leültem egy idős nénivel szemben, aki nagyon megvetően nézett rám. Valószínűleg azért, mert élénk pink rúzs volt rajtam. Aztán felszállt egy miniszoknyás lány és őt is megvetette. Metrón csúnyán beszélt egy fiatal srác és egy másik néni rettenetesen gonoszan nézett rá.


Azért van egyébként, mert az ő idejükben még nem volt akkora az információ áramlás. Csak azt tudták, hogy az ismerőseik hogy élnek. Mi már tudjuk, hogy mindenki máshogy, mindenki másmilyen, máshol nő fel más szokásokkal és más dolgokat szeret. Ők meg nem tudnak Instázni, max híradót meg sorozatokat néznek a tv-ben, nem utaznak külföldre, úgyhogy nehéz megismerniük egy másik világot.

2022. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!