Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok jó élményből kimarad az...

Sok jó élményből kimarad az aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

Akik évek óta heti/kétheti rendszerességgel járnak bulizni, társaságba nekik sok jó élményük lesz és ez lenne a normális fiatalon?

Én 24 éves vagyok de max 20 x voltam bulizni. Kimaradt emiatt a fiatal koromból sok jó élmény? Meg még barátnőm sem volt.


2022. dec. 7. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldoggá tesz, feltölt, akkor igen, sok mindenből kimaradtál. Ha olyan vagy, mint az emberek másik fele, akit meg a hideg ráz a buli gondolatától is, akkor ne aggódj, nem maradtál ki semmiből. Én egyik barátomat sem buliban ismertem meg.
2022. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És legalább annyi szar élmény is lesz a bunkó, erőszakos, tolakodó emberektől: sőt ha nincs mákod, akkor simán megsérülhetsz mikor a piás, drogos barmok verekednek.
2022. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha utál bulizni akkor sok rossz élményből marad ki. Sokféle szórakozás létezik, nem mindenki szereti az ilyen fajta bulizást.
2022. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer sem voltam, nem is hiányzik
2022. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Én fiatalkoromban sokat voltam. Jó csajokkal jöttem mindig össze.
2022. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam párszor. 15 éves tinilányok azon versenyeznek, hogy ki tud k_rv@sabb lenni, de mellettük ott vannak a 40+ nyomulós elvált anyukák is, sz@r zenére rángatozó, huhugó emberek, nem bírsz mozdulni, a borod folyamat kilötyög, p_isálni nem tudsz mert a wc elesett, mindig van egy részeg aki haverkodni akar, a 60 kg bikákat fűti a tesztoszteron ezért kötelező a bunyó, és mindez egy vagon pénzért.


Elhiszem, hogy valakinek ez jó arra, hogy kiengedje a gőzt vagy csak simán szereti ezt a közeget, de nekem soha nem adott semmi élményt. Inkább kellemetlen volt, egy idő után nem is erőltettem.

2022. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
van aki igen, engem nem vonz a bulizás, sose voltam, így nem érzem hogy bármi jóból kimaradnék
2022. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy maradsz, én voltam, prolik időtöltése ez.
2022. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
gondolj bele, hogy mennyi élményből fogsz kimaradni mert 8-17 ig rohadsz a munkahelyeden majd a következő 40 évben. + 1-1 óra utazás napi szinten.
2022. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Jobol is meg rosszbol is, de kesobb visszagondolva a rosszak is "jok" lesznek 😀 Meghat eleg sok embert meg lehet ismerni. A kapcsolatepites elegjol tud jonni az eletmindenteruleten
2022. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!