Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet megtanulni kezelni,...

Hogy lehet megtanulni kezelni, hogy nem feltétlen tetszünk annak, aki nekünk tetszik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy csak epekedek valaki iránt, aki után felesleges.

2022. dec. 9. 22:00
1 2 3
 1/21 K.O. ***** válasza:
97%

gyerekkorodba se kaptal meg minden jatekot, na ez ugyanilyen, csak a felnott verzio..:D

te se tehetsz rola ha nem jon be valaki.. na most ez ugyanilyen erzes visszafele is

de még az se biztos hogy nem tetszel neki.. nekem mar egy csomo olyan emberrol derult ki hogy bejovok nekik akikrol soha meg se gondoltam volna.. sot, en inkabb ugy ereztem hogy valami bajuk van velem..

2022. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tényleg? Erről tudnál mesélni bővebben kérlek, hogy miket csináltak, ami alapján ezt érezted? Nagyon érdekelne.
2022. dec. 9. 22:37
 3/21 K.O. ***** válasza:
100%
valtozo.. volt aki kerult, volt aki bunko volt, pedig alapjaraton nem volt bunko ember, vagyis en ezt az oldalat addig nem lattam.. rendesen megalazott masok elott meg ilyenek, olyan beszolasai voltak meg olyan lekezelo volt, hogy nem tudtam hova tenni.. egyszeruen nem ertettem miert, semmi olyat nem csinaltam hogy igy viselkedjenek, aztan evek mulva kiderult es akkor esett le hogy uhh, akkor ezert volt ez, meg az..
2022. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne epekedj ne gondolj rá.

Intuitivan állj hozzá, ha lattod akkor kezdeményez ha a helyzet engedi.

De mikor nem vagy a közelében, ne is gondolj rá, mert akkor a szerelmed ideája tart fogságban.

Ezt tapasztalatból írom, meg amit itt olvastam hasonló kérdésnél.

2022. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 K.O. ***** válasza:
100%
gondolom ismert annyira hogy milyen tipus jon be es azt hitte hogy akkor mar be se jon.. pedig amugy volt aki igen:D csak annyira azert nem hogy lepjek is valamit, de ha o beprobalkozott volna lehet el tudott volna indulni valami, csak hat ilyen esetben konkretnak kell lenni, az meg neha kellemetlen
2022. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

[link]

Vagy ösztönösen

[link]

2022. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért felesleges? Van valakije?
2022. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Es mi a gond? Van parja?
2022. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Én kerülöm a kontaktot, ha már egyértelműen nem érdeklem, nincs rám szüksége akkor nem tudok mit tenni
2022. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Elöljáróban annyit, hogy felszínesen ismerjük egymást, nincs viszonyításom, hogy másokkal hogy viselkedik vagy milyen mértékben hangulatember.

A találkozásunk legelején úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki. Volt egy kis interakció kettőnk között és a tekinteteink is találkoztak stb. Viszont aztán olyan lett, mintha elvágták volna az egészet, ugyanis ha valaki megtetszik, akkor könnyen zavarba jövök. Történt, hogy rajtam felejtette a tekintetét és ezt észrevettem, rövid ideig tartottuk a szemkontaktust, de utána zavaromban elnéztem és nem mertem visszanézni rá. Utána teljesen megváltozott a viselkedése, közömbös lett.

Felmerült bennem, hogy kezdetben vagy félreértettem a viselkedését és egyáltalán nem talált szimpatikusnak, csak átnézett rajtam a belenevelt kedvesség által vagy a nézése egy teszt volt, hogy hogyan viszonyulok hozzá. Amikor ez történt, akkor meggyőződésem volt, hogy kölcsönös a szimpátia, viszont így néhány nap elteltével (és egy kis gondolkodás után) kétségeim vannak.

2022. dec. 10. 00:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!