Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyan osztálytársad...

Volt olyan osztálytársad (akár általános iskolában, akár egyetemen, de leginkább gimnáziumba), akit nagyon utáltál? Miért?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Volt több is (tulajdonképp minden sukiban utáltam majdnem az összes osztálytársamat), de kettőt kiemelnék. Gimibe mentünk az egyik ált. sulis osztálytársammal, akivel kivételesen aktuálisan pár éve jó barátnők voltunk. Az új osztálytársaktól én nagyon féltem, ő viszont közel került egy másik lányhoz (idővel leszbikusok lettek), aki engem folyton kitúrt. Egy ideig tűrtem, pedig nagyon megalázó volt meg rosszul esett, hogy hiába mentem oda hozzájuk, levegőnek néztek, úgyhogy feladtam és magamba fordultam.

De ezeknek nem volt elég. A 4 év alatt szép lassan az egész osztályt, évfolyamot és a tanarokat is ellenem fordították, pletykákat terjesztettek rólam, bántalmaztak, kirekesztettek. Utolsó évben valami koholt váddal fel akartak jelenteni.

2022. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy az itt leírt emberfajták többsége a mi osztályunkban is megtalálható 😐
2022. dec. 11. 16:56
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Kinek nem. Flegma volt és beképzelt. Egy lány volt, volt, hogy meg is téptem a haját :D
2022. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

12-es, kérdező

Minden osztályban vannak ilyen emberek, csak abban nem, ahová 2 emberke jár.

2022. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt. Olyan volt egy-kettő, akit nem igazán kedveltem, nem kerestük egymás társaságát, de abszolút neutrális volt a viszonyunk, nem negtív vagy ellenséges. Általános iskolában, másik osztályból, idősebbek közül volt egy-kettő, akiket kifejezetten nagyon nem kedveltem, mert elég negatívan bántak velem és pár másik gyerekkel. De középiskolában és később sem volt már ilyen.
2022. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Olyan, akit utáltam volna, akárcsak egy kicsit is, nem volt. Olyan viszont igen, akivel kölcsönösen nem kedveltük egymást gimiben; egyszerűen szöges ellentétei voltunk egymásnak, de nem volt semmi. Se beszólogatás, se furkálás.
2022. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem is egy Xd
2023. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!