Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok nyugodtan aludni soha, Ha fel van a lakásban mindenhol kapcsolva a lámpa, meg napközben is félek egyedül lenni, mert nem tudok leszokni a rémisztő, de amúgy sajnos izgalmas emberrablós sztorik olvasásáról, nézéséről?

Figyelt kérdés

8 éves koromban kezdtek el érdekelni az ilyen sztorik, sok gyerek rablásos műsort néztem már 8-9 évesen is, most vagyok 18 és idegesít, hogy nem tudom kinőni a félelmemet....

Hogyan tudnám kinőni?



2022. dec. 13. 07:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor tudok éjjel aludni ha lámpa ég mindenhol ez meg nem jó tudom.
2022. dec. 13. 07:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a sötétség leple című filmet, a félelem legyőzéséről szól!


[link]

2022. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem!(:
2022. dec. 13. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

...mert az köztudomású, hogy az emberrablók rettegnek a lámpafénytől, a kapcsoló használatát meg nem ismerik 🤣Nyuszika, ki a tököm akarna szerinted elrabolni egy ilyen idegbeteget?

Még ha véletlen a peches emberrablónak sikerülne is, 10 perc után maga vinne vissza és gyűjtésbe kezdene a gyógykezeltetésedre.

Amúgy meg menj el 12 órázni egy gyárba, másnap megszűnik a problémád.

2022. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Na, az ilyenek miatt nincs elég energia Európában...
2022. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hollófernyiges ***** válasza:
36%
Vegyél egy pitbullt.
2022. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!