Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy haverom, akivel...

Van egy haverom, akivel rendszeresen beszélgetünk online, offline viszont sosem, és előbbinél is általában csak rövidebb irkálások szoktak lenni. Milyen témát tudnék bedpobni, amiről lehet hosszan tárgyalni, és utána magától jönne a többi?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Bármit! De ha ennyire nincs téma neveroltessétek
2023. jan. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De bírjuk egymást, csak mindketten nehezebben oldódunk 'ismeretlenek' mellett, talán ez lehet a gond :/


Akkor máshogy kérdezem: ti milyen témával kapcsolatban tudtok sokat beszélgetni?

2023. jan. 1. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem változó, hogy kivel miről beszélek főként, közös érdeklődési körtől függ. Vannak ismerősök, akikkel pl. a zenei ízlésünk egyezik, ott sokat dumálunk koncertekről, együttesekről, törzshelyekről. Van gyerekem, ha más ismerősnek is, esetleg ismerjük is egymásét, akkor sűrűn téma a gyerek. (Gyerektelenekkel is lehet, de ált. azt érdekli bővebben, aki maga is szülő.) Én mondjuk olyan típus vagyok, aki meghallgat szinte bármit szívesen. (Nyilván ne órákig legyen téma olyan, amihez nincs közöm, ismeretlen világ, és nem érdekel annyira.) Közeli barátokkal meg mindenről, és természetesen sok a magánéleti téma, család, párkapcsolat/ismerkedések, kivel mi történik 2 találkozó között stb.

De alapvetően szerintem sem jó, ha témákat kell keresgélni. Ha van két ember között kémia (és most nem a szexuális értelműre gondolok), akkor könnyen tudnak beszélgetni, és egyik témából jön a másik, erőltetés nélkül.

2023. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!