Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyivel több időt töltenek...

Mennyivel több időt töltenek az emberek wc-n nem egészségügyi okokból, miután az ott feltétlenül szükséges dolgokat elvégezték?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy vannak, akik akár 20-30 percet is pluszban bent maradnak utána, és nem egészségügyi okokból húzódik el. Mit lehet ott tenni? Kikre jellemzőbb, férfiakra, vagy nőkre?

2023. jan. 1. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom, nálunk szerencsére senki nem csinálja ezt.
2023. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Aki a wc-n űlve fél óráig szagolja a saját szarát azzal valami baj van agyilag
2023. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a férfiak. A mi családunkban is volt ilyen jelenség. Gyerekként láttuk, hogy a nagybácsi vitte a wc-re az újságot. A mama is mondta, hogy a férfiak természetüknél fogva több időt töltenek ottbent.


A kapcsolataimban is feltűnt, hogy inkább a srácok azok, akik viszik magukkal a telefont a wc-re.

2023. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Bátyám szokott fél órákat ücsörögni ott. Régen az újságot vitte, ott olvasta ki. Most meg a telefont viszi, olyankor nézi meg az értesítéseket, hírfolyamot meg ilyesmi.
2023. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Szerintem ez abból alakul ki, ha neheze megy neki és utána ahhoz visz újságot. Kétlem, hogy aki gyorsan végez az is ücsörögne a retyón. :) Az újság tuti csak később jön hozzá és nem a retyón való újságolvasás a cél vele. De ez a saját tippem. :)
2023. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!