Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másfél éve tiltott egy srác...

Másfél éve tiltott egy srác messengeren, de újabban úgy pár hónapja facebookon akármilyen képet kiteszek likeolja, hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot neten? Tippek?

Figyelt kérdés

Újra írogatni akarok vele mint régen, nem vesztünk össze egyszer csak nem küldte el az üzenetemet a messenger neki, de akkor még nem érdekelt hogy letiltott. Amugy aranyos srác. Jó volt vele dumálni, mivel messze lakik,személyesen nem taliztunk még.

Az az ötletem, hogy oda kommentelek valamelyik képe alá hogy "jó lett,,

És ha ír vissza ,hogy köszi megkérdezem van kedved beszélgetni messengeren? valamit szeretnék mondani! És ha azt mondja igen akkor észreveszi, hogy tiltott messen és ha akar velem újra beszélni akkor vissza old!

Régen én nem írtam neki sokszor vissza de már rájöttem, hogy nagy kincs!

Jó vele beszélni és helyes is!



2023. jan. 2. 16:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány ő a fiú.
2023. jan. 2. 16:50
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha semmi egyéb elérhetőségét nem tudod, akkor marad a komment.

De ne valami régi bejegyzéséhez írj, hanem ha feltesz valami újat.

2023. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Inkább velem beszélgess. 😊
2023. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Te mi vagy? Lány? Nem inkább felmosórongy? Max. 12 évesek lehettek, ők játszanak ilyen tiltósat.

Felnőtteknél aki tilt, soha többé nem könyöröghetné vissza magát a másikhoz, ez kb. megbocsáthatatlan árulás!

2023. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz olyan emberrel beszélgetni megint, aki egyszer már letiltott?
2023. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fontos lett nekem...
2023. jan. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!